Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5-6 hetesen enyhe görcsök és...

5-6 hetesen enyhe görcsök és két pontba egyszerre szurkálást érezek az mitől lehet? Ugye ez nem baj ilyenkor? Mi a véleményetek? Sokszor folyamatosan érzem az alhasam mintha be lenne feszülve.

Figyelt kérdés
2011. márc. 2. 20:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Növekedik a méh, készül a terhességre.

Jómagam ugyanezt éreztem, kb egy hét alatt elmúlt (nem fájt, inkább kellemetlen volt), majd most, a 18-19. hét környékén újra előjött.

Ne aggódj, boldog babavárást!

2011. márc. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtál megnyugtattál! Nekem sem fáj inkább furcsa érzés! Neked is boldog babavárást!
2011. márc. 2. 22:08
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is 5-6 hetesen görcsölt a hasam. Én nagyon megijedtem, futottam a kórházba. De megnyugtattak, hogy nincs semmi baj, csak alakul át a méhem, alkalmazkodik a babához. Ne aggódj ez normális. Hamar elmúlik kb egy hét, másfél. Aztán majd ha elkezd nőni a pocid akkor visszatérhet, akkor se ijedj meg. Boldog babavárást! :)
2011. márc. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Most már tényleg nem aggódom!
2011. márc. 3. 00:48
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is ugyanezt érzem 5 hetesen. Hol itt, hol ott szúr, meg folyamatosan feszít.A derekam is fájdogál. Szerintem ennek örülöni kell, mert valami készül odabent:-) Dokinál voltál már??
2011. márc. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szia! Én még nem voltam, majd jövőhéten megyek! És te voltál már?
2011. márc. 3. 09:17
 7/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én is ilyesmit tapasztalok.De általában éjszaka,amikor fordulok,akkor érzek enyhe görcsölést. Most is ha sokat ülök,néha szúrkál.

Jövőhéten megyek orvoshoz csütörtökön az első lesz,6 hetesen megyek. Remélem minden rendben van :-)


Timi

2011. márc. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát reméljük én is félek mit mond a doki remélem semmi rosszat!
2011. márc. 3. 16:25
 9/9 anonim ***** válasza:
Tegnapi 8.55-ös vagyok. Én sem voltam még orvosnál, ma hívom fel, jövő hétre kérek időpontot. Én is izgulok nagyon, pedig második baba:-)
2011. márc. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!