Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Találtatok már embriót a...

Találtatok már embriót a tamponon?

Figyelt kérdés
tudom brutális kérdés,de én már hallottam ilyet. A csaj azt hitte megjött neki,erősebben is volt meg és egyszer amikor levette ott volt rajta a kb. 3centis embrió.
2009. febr. 17. 13:38
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
39%

Na jo most mar eleg Kerdezo!

Hogy mereszeled minositeni a kismamakat?????????

Fogok szolni h toroljek ezt a kerdest innen.

Mindig van valaki aki "csak ide teved es hulyesegeket irogat".en tegnap szepen kertelek de mara elfogyott a turelme.

Ez a TERHESSEG topic.Ha nem vagy terhes vagy nem akarsz az lenni akkor itt semmi keresni valod sincsen.

Megertetted???

2009. febr. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Hoppáá,egy idegbeteg kismama...szegény gyerek. Szerinted nekem nincs nagy pofám?? Írj privit,azt úgy kiosztalak.

És még mindig úgy látom el kell mondjam:NEM TALÁLTAM KI,MIÉRT TALÁLTAM VOLNA KI???Most mit csináljak ha ezt mondta a csaj?

2009. febr. 18. 18:43
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

En nem azt mondtam h kitalaltad a sztorit,sot sajnalom az ismerosod,mint mondtam ezt senki nem akarna atelni.

Nem vagyok idegbeteg es nem fogok privit pocsekolni rad!!!

Magam miatt nem akadtam volna ki mert engem oltogathat barki,nem erdekel de a tobbi kismama erdekebe kellett ezt tennem.

Majd ha lesz gyereked vagy terhes vagy akkor kioszthatsz masokat de addig sztem ne vetemedj ilyenre.Ez egy jo tanacs!!!

2009. febr. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
:) Van gyerekem,képzeld,egy 15hónapos kisfiam! :)
2009. febr. 18. 22:54
 25/27 anonim ***** válasza:
22%
Sajnálom a gyereked!
2009. febr. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
ANYÁD! te az én gyerekemet nem vonod bele ilyenbe!
2009. febr. 19. 18:09
 27/27 anonim ***** válasza:
22%
Látszik,hogy milyen okos anyuka vagy!Erröl meg csak ennyit!
2009. febr. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!