Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Találtatok már embriót a...

Találtatok már embriót a tamponon?

Figyelt kérdés
tudom brutális kérdés,de én már hallottam ilyet. A csaj azt hitte megjött neki,erősebben is volt meg és egyszer amikor levette ott volt rajta a kb. 3centis embrió.
2009. febr. 17. 13:38
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
54%
Légyszí ne írjatok ilyeneket itt mert a frászt hozzátok rám! :O
2009. febr. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
79%

Nos gyerekek,amikor én bent feküdtem a korházba,mert vesegyulladásom volt(28hetesen)akkor volt velem a szobában egy kiscsaj(17éves,nem mükődtek rendesen a veséi,sajnos a betyár életmód végett és az anyukájának sem volt már meg egyik veséje sem)kismama volt,a dokik ajánlották neki,hogy ne maradjon terhes,mert a szervezete nem bírja majd,de ő mégis.....szóval sajnos ő is elvetélt,a toaletba pottyant ki az embrió,vérzett nagyon,rosszak voltak a trombocitái...szóval az egy sokk volt a számomra végignézni,szintén kismamaként!

Sajnos lehet,hogy történik ilyesmi,amit a kérdező irt:-(

2009. febr. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
58%
Jó lenne ha nem ilyen hülyeségekkel ijesztgetnék itt az amugy is félö kismamákat!
2009. febr. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
45%

Nem jutok szóhoz...a kérdező ekkora marhaságot hogy kérdezhet? Minek dugdosnánk tampont a hüvelyünkbe amikor terhesek vagyunk...vagy épp elkezdünk vérezni????


Ezt a kérdést te sem gondoltad komolyan....ugye?

És tényleg...ne ilyeszgessük egymást!

2009. febr. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

uhh,látom itt sokan nem értik a dolgokat. Nem tudta,hogy terhes a tesztek negatívok voltak. Várt,várt és azt hitte végre megjött. Erre másnap ott volt a tamponon. Nem tudom mi nem érthető a sztorin

Meg eleve annyira nem unatkozok,hogy pont ilyeneket írjak...de mindegy!

2009. febr. 17. 17:44
 16/27 anonim ***** válasza:
88%

De nem ide kellett volna irnod ezt a sztorit!!!

En nagyon sajnalom h ez tortent az ismerosoddel,ez tenyleg olyan amit senki sem szeretne atelni.

De kerlek ne irogass ilyeneket ide a "terhesseg" reszlegbe.Mi kismamak most igy is eleg idegesek vagyunk,sokszor magunk se ertjuk a viselkedesunket mert ez az allapot ezzel jar.Gondolj bele h te mit ereznel ha egy kis elet dobogna a szived alatt!?Sztem teged is felzaklatna ha ilyet hallanal.

Es ha most valami nem hasznal a kismamaknak az a stresz es az idegeskedes.

2009. febr. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
84%

Az is elég furcsa, hogy mikor kiveszi a tampont azt nézegeti? Főleg, ha nem gondolta, hogy terhes. Mert ha terhes és tud is róla, és úgy vérzik, és tampont használ - ami jó nagy hülyeség, mert akkor inkább betétet használ az ember lánya - akkor max. megnézi, mennyi vér van rajta. Na de azt írod, hogy nem tudta, hogy terhes.

Azt tudom, hogy nagyon sok esetben a nők nem tudnak a terhességükről, és az éppen aktuális menszesszel el is megy a baba. De azt soha senki nem szokta észrevenni. Nagyon sok lány/nő, aki elvetél (ált. a 12. hét előtt) arról számol be, hogy vérzés kíséretében történik, és igaz, hogy ekkor megy el a baba is, de még soha senkitől nem hallottam, hogy kivehető lett volna. De egyszerűen tényleg brutális egyáltalán ilyen témát itt megemlíteni. Még a hideg is kiráz!!!

2009. febr. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
75%

Már bocsi de egy 3cm-es embrió legalább 10 hetes terhességkor van. Tehát a barátnődnek akkor már 2.-3.mensije maradhatott ki. Hogyhogy nem gondolta h terhes? Tünetek is vannak ám...

meg buta emberek....

2009. febr. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
84%

Valakinek az első pár hónapban ugyan úgy megjön mint eddig csak talán gyengébb formában. A másik meg, hogy negatív volt a teszt, gondolhatott arra is hogy valami betegség miatt marad ki és ezért nem gyanakodott terhességre. De reggeli rosszullét sem volt? meg nem volt furcsa, hogy a szokásosnál jobban görcsöl jobban vérez?Furcsa.

De most komolyan, hogy jutott eszedbe ezt ide leirni?

Azt hiszed, hogy mi nem vagyunk tisztába azzal, hogy mivel jár a terhesség? Én pl most csak jó dolgokra probálok koncentrálni és nem agyalni azon, hogy milyen bajai lehetnek a babámnak ha erre nincsenek tünetek.

2009. febr. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Ááá,nemár hogy ez ekkora baj. Nem kell ebből tragédiát csinálni. Ha annyira ügyelnétek arra,akkor bele se olvastatok volna... ennyit a kismamákról...
2009. febr. 18. 18:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!