Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt lehet Nutellát...

Terhesség alatt lehet Nutellát enni? Azért a kérdés mert elvileg mogyorót nem lehet, nem javasolt enni, mivel allergén.

Figyelt kérdés
2009. febr. 17. 13:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ettem, volt, hogy nagyon megkívántam.
2009. febr. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ettem a földi mogyoró minden formáját terhesség alatt. A fiam mára már 8 hónapos és ő se az a válogatós és nem allergiás semmire.
2009. febr. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is meghaltam volna nélküle. 750 grammos paklikban vettük. :)
2009. febr. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szio!! Váljék egészségedre!!!!!!!!!!!!!!!!!!

amugy a sós-földimogyit is eszel,attol se lesz semmi bajod....ha ezt kívánod,nyugodtan:-)))

a lényeg a nyers-fél nyers hus,nyers tojás(tudod,reggel nyers tojás turmix,akinek van gusztusa ehhez,ezt szereti)

Üdv 31hetes kismami:-)

2009. febr. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Most ez komoly??? Kicsit túlaggódod a dolgot. Ennyi erővel semmit sem lehetne enni, mert egy csomó dolog allergén, szinte minden.

Nyugodtan egyél nutellát, ha azt kívánod, én minden ettem kivéve nyers húst és nyers tojást.

Üdv: 37 hetes

2009. febr. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi. :) Az a baj, ha nem lenne itthon nem is nagyon kívánnám de a férjem hozott haza, most meg állandóan rájárok és kanalazom.:))
2009. febr. 17. 13:35
 7/9 anonim ***** válasza:

Én 24 hetes terhes vagyok, és imádom a nutellát. A férjem mindig azt mondja, hogy amit én eszek, az már nem is nutellás kenyér, hanem kenyeres nutella :-) Ugyanis 1cm a kenyér és 3 cm rajta a nutella :-)

Szerintem nyugodtan egyél, annyi mogyorót azért nem tesznek bele, hogy az már káros legyen.

2009. febr. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én erről nem tudtam,de a napokban ettem meg egy üveggel.Megkivántam.:)
2009. febr. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%
Én nem is tudtam róla, hogy nem lehet terhesség alatt mogyorót enni. Allergén? Hát erről gondolom, hogy tájékoztattak volna, ha ez valós kockázat lenne. Én is ettem és semmi baja nem lett a babának. Kérdezd meg az orvosod, ha aggódsz emiatt.
2009. febr. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!