Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Inszemináció óta görcsöl a...

Inszemináció óta görcsöl a hasam. Jót jelent?

Figyelt kérdés
2011. febr. 27. 15:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem görcsölt, mégis baba lett. Szerintem kérdezd meg a dokit, de addig is pihenj!

Sok szerencsét.

2011. febr. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Megkérdezhetem, hogy hanyadik inszem sikerült? Nekem ez volt az első.
2011. febr. 27. 15:47
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk szerencsére az első sikerült, de nem próbáltam semmilyen következtetéseket levonni a "jelekből", nem akartam csalódni, mint előtte 3,5 évig már annyiszor........

Én is pihentem utána 4 napig (táppénzen voltam), de utána ment minden a rendes kerékvágásban, a 30. hétig dolgoztam, és gyönyörű, egészséges kisfiam született.

Drukkolok!!

2011. febr. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De azt nem írtad, hogy voltak-e görcsök?
2011. febr. 27. 22:19
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is sikerült az első inszem. Most vagyok 16 hetes. Az inszem napján nagyon görcsölt, és 1-2 napig enyhe barnázás is volt (1-2 csepp), és még utána 1-2 napig fájdogált. Ezután a pár hasfájós nap után minden ugyanúg zajlott , mint minden más ciklusban. A mensi utáni első napon úgy mentem az intézetbe tesztelni, hogy 1000 % hogy nem sikerült, de meg kell beszélnünk a következő lépésekeket. Erre azt mondják, hogy +. Tök jó volt :) Neked is hasonlókat kívánok.
2011. febr. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Második vagyok.

Nekem kedden volt az inszemináció, szombat hajnalig semmit nem éreztem a világon, de akkor olyan fájdalmaim (görcs, keményedés) voltak, hogy bőgtem, a férjem az ágy mellett térdelt és simogatott. Valszeg akkor tapadt meg a baba.

A 28. nap reggelén mentem vérvételre, de ébredéskor barnáztam, bőgve vezettem a kórházig hogy tuti nem sikerült.

Emlékszem pontosan, a hcg szintem 68 lett, két nap múlva 164, négy nap múlva pedig 289. 3*2 Duphastont szedtem a 10. hétig, utána 3*1-et a 12. hét végéig.

2011. febr. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem a második inszemem sikerült még 2007-ben.Az elsőnél semmi tünetem nem volt,bezzeg a másodiknál!Már az inszem napján menszi-szerű (csak erősebb)fájdalmam volt,ami még a tesztelés napján is megvolt,csak enyhébb formában.Én is úgy mentem,hogy tuti nem sikerült,és mégis.A doki a fájdalomra azt mondta,hogy ezzel ne foglalkozzak.Mondjuk nekem előtte(inszem)és utána is volt terhességem,és mindegyiknél menszi-fájdalmam volt.a másik kettő természetes úton fogant!
2011. márc. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
17:32-nek: végre valaki, aki ugyanúgy érzett a beágyazódásnál (ne érts félre, nem annak örülök, hogy fájt :) ). Nekem olyan görcseim voltak, hogy gyógyszert kellett bevennem. Én igazából nem sejtettem, hogy beágyazódás, mert 3 évig nem sikerült sehogy (se inszem, se lombik), fél éve nem próbálkoztunk, egyáltalán nem számítottam rá. Szóval összefoglalva: simán jelenthet jót a görcsölés :)
2011. márc. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na, van már valami újság, gratulálhatunk?
2011. márc. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!