Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nemsokára 20 hetes leszek,...

Nemsokára 20 hetes leszek, szeretnék 4Ds ultrahangra menni. Szegeden hol végzik legszakszerübben?

Figyelt kérdés
2008. febr. 2. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak javasolni szeretnék valamit, azt sajnos nem tudom neked megírni, hogy Szegeden hol van 4d-s uh, viszont az orvosom azt mondta, hogy a 26.-ik hét után menjek mert akkor már kivehetőek a Baba vonásai, mosolya és már érett szép nagy Baba. Alig várom már!!!

22 hetes kismama

2008. febr. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy a női klinikán csinálnak 4D-s ultrahangot, de a MediCenterben biztosan. Telefonáltam nekik és a 24-26-ik hétre javasolták, mert akkor látszik a baba a legjobban.
2008. febr. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Várni fogok még egy kicsit .
2008. febr. 3. 09:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Igen, a Medicenterben csinálnak ilyet, meg a Női Klinikán is, ennek a bejelentkezéses telefonszáma: 06/20 222 0000 (hétköznap 8 és 16 között jelentkezhetsz be). 20 perces vizsgálat, DVD-n, CD-n és papírképen kapsz felvételeket a babádról, és már a 18. héttől lehet menni!
2008. febr. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!