Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Voltam tüdőszűrőn, mielőtt...

Voltam tüdőszűrőn, mielőtt kiderült, hogy terhes vagyok. Elmenjek genetikai tanácsadásra?

Figyelt kérdés
Nagyon ideges voltam miatta és nagyon féltem hogy baja lesz a picinek. Az akkori orvosom javasolta menjek el genetikai tanácsadára. Azóta másik orvosom van, aki nem tanácsolta, azt mondta, ha nagy bajt okozott volna, már elvetéltem volna, mivel ugye az első hetekben nagy esély van rá. Ez engem végül is megnyugtatott. A védőnőnél azért adtak beutalót a tanácsadásra. Elmenjek? Ti elmennétek? Volt már ilyenen valaki? Csak beszélgetés vagy vizsgálat is van?
2009. febr. 16. 12:44
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszod! Nem aggódom, nem is akarom idegesíteni magam ezen, azzal csak ártanék.
2009. febr. 18. 11:09
 12/12 anonim ***** válasza:

Előző vagyok!Tényleg próbálj megnyugodni mert többet ártasz ha ezen rágódsz:(

De ha mész UH-ra és mondják hogy mi van a babóddal kérlek írj mert szeretném tudni hogy hogy vagytok!

2009. febr. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!