Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van összefüggés a baba nem és...

Van összefüggés a baba nem és a sós édes kívánósság között? Ha sósat kívánok fiam lesz?

Figyelt kérdés
2011. febr. 25. 09:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én felabáltam anyukám egész télire eltett savanyúságkészletét. Erőspistát ettem savanyú káposztával és sorolhatnám még a kombinációkat.

Az édesség gondolatára is rosszul lettem, nem hogy megenni.


Lányom lett, és imádja a savanyúságot. Az édességet nem, a csokit eldobja. Még a lekvárok közül is csak az áfonyát hajlandó megenni.

2011. febr. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Bocsánat...felzabáltam.



Amúgy tipikus lányos görögdinnye hatalmas hasam volt. :)

2011. febr. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én állandóan édeset kívántam fagyi,csoki,süti.Kislányom lett.És csak 6 kilót híztam a terhesség alatt.
2011. febr. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs osszefugges, nekem lanyom lesz es mindent kivanok,inkabb sosat ,mint edeset, de van amikor a csokiert vagyok oda es van amikor a sos,csipos es savanyu etelekert.

Ez nalam naponta valtozik.

Amugy 4 honapig nem birtam edesseget enni es megis kislanyt varok...

25 km

2011. febr. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!