Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2. terhességem eddig egy...

2. terhességem eddig egy gyomorrontásra hasonlít?

Figyelt kérdés

Kislányommal is voltak anno rosszulléteim, nagyon érzékeny voltam az illatokra, szagokra, folyamatosan hányingerem volt. Második babánkkal a 6. hétben vagyok, kb. másfél hete alig bírok enni. Semmi nem esik jól, és nem elég hogy hányingerem lesz az ételtől, még a gyomrom is megfájdul. Komolyan, már nem tudom, mit egyek????? Ja, és nem csak az ételtől, hanem már egy pohár teát sem tudok úgy meginni, hogy utána nem fájjon a gyomrom. Valaki hasonló tapasztalatokkal?


Előre is köszönöm.


2011. febr. 24. 08:15
 1/3 anonim ***** válasza:
ezzel voltam így énis..vajaskenyér,háztartási keksz kakaóba áztatva ezeken éltem!:)gyomorfájásra próbáld meg a rennie savlekötőt,nekem ha fájt a gyomrom ez bevált!
2011. febr. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia. Második babámmal a 10-ik hétben járok. Azt hiszem egy cipőben járunk :( 3 hete mindentől felfordul a gyomrom, még a víztől is. Minden illatra, minden kajára undorral nézek. Egyedül a cerbonás müzli szeletet tudom jóízűen megenni. Undor ide vagy oda, próbálok normálisan enni, ha nem is sokat, de eszek azért a baba miatt. Viszont én evés után még rosszabbul vagyok, a számban marad egy keserű íz minden után, még a víz után is. És hiába a fogmosás kaja után, amint elmegy a fogkrém íze, visszatér az az íz. Egy hétig fel is voltam puffadva, espumizant vettem rá, de nem vettem észre javulást, nekem nem vált be. Nagyon sajnálom, hogy te is ilyen rosszul viseled, de azt hiszem ez a szükséges rossz, amit vállalnunk kell a csöppségekért :)

Még annyit, hogy az előző terhességemnél semmi hasonló problémám nem volt, összvissz 3szor volt reggel hányingerem, semmi több. Most meg nem elég az állandó rosszullét, még az okosok a környezetemben azzal traktálnak, hogy ha a fiamnál nem voltak rosszul létek, most meg vannak, akkor tuti kislány és mi lesz a neve :S

Falra tudnék mászni sokszor az ilyenektől. Ingerlékeny is lettem sajnos, minden idegesít :(

2011. febr. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nálunk az első baba kislány, vele nem voltak ilyen problémáim, Neked pedig a kisfiaddal.....szóval, semmi biztosra nem lehet következtetni szerintem sem.


Nálam a száraz kenyér a befutó....és igen, mindennek olyan furcsa íze van, nagyon érdekes.

Akkor együttérzek veletek is, és kitartás :)

2011. febr. 24. 16:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!