Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Májusra kiírt kismamák, mi a...

Májusra kiírt kismamák, mi a helyzet? Hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Megvettétek már a dolgokat a babának? Hol fogtok szülni? Kisfiú vagy kislány?
2011. febr. 23. 11:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Május 26-ra vagyok kiírva. Majd a 30.heti UH után veszem meg a dolgokat, akkor talán kiderül, hogy fiú lesz vagy lány. Kaposváron fogok szülni.
2011. febr. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia, május elejére vagyok kiírva, egy kislánnyal, van itthon egy 17 hós fiam. Elvagyok, de a hasam óriási és még mindig elég nehéz elképzelni, hogy a fiam mellett lesz egy másik gyerekem is. :) De gondolom majd megoldódik, amikor végre a kezemben tartom a lányomat is. És te hogy vagy?
2011. febr. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szia,

én is épp ma írtam ki egy hasonló kérdést h ki szül még májusban :)

nálunk kisfiú lesz,második baba,így sokminden megevan már,de vettem is néhány rucit neki.

jános kórházban fogok szülni.

és te?

2011. febr. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Én május 17-re vagyok kiírva kisfiúval. Már elég sokminden megvan, mert sok dolgot kaptunk kölcsön. Holnap dolgozom utoljára, úgyhogy igazán vásárolgatni szerintem majd csak most fogok elkezdeni. :) Első baba, úgyhogy nagy az izgalom. Olyan hihetetlen még mindig, hogy anya leszek... Én Tatabányán fogok szülni.
2011. febr. 23. 12:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Május 30. kislány. Már van egy 2 éves kisfiam. Szinte minden megvan a babának. Debrecenben szülök.
2011. febr. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szia!Én május 16.vagyok kiírva,még mi is most tudtuk meg 4D-ultrahangon,hogy egy mosolygós kislány lesz,a 11 éves nagy fiunk mellé,nagyon örültünk!A vásárlást április elejére tervezem és Miskolcon fogok szülni.És te?
2011. febr. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia! Május 19-re vagyok kiírva, kisfiút várunk, a Debreceni Klinikán fogok szülni. Második baba, már van egy 9 éves kislányunk. Úgy tervezem, hogy márciusban még dolgozom.

Már pár hónapja vásárolgatok kis ruhákat, mert ami van, az szinte mind rózsaszín. :)

2011. febr. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Május 22-re vagyok kiírva. kisfiunk lesz. Én a harmadik hónaptól elkezdtem fokozatosan megvenni a ruhákat és már 1 hónapja meg van minden ruhaneműje. Pár hete már vettem pelusokat meg törlőkendőt de a többi babaápoláshoz szükséges holmit majd csak március közepén vesszük meg. Kiságyat kölcsön kapunk, baby hordozót meg ágynemüket is március közepén veszünk. Babakocsit majd akkor veszünk ha meglesz a baba és már szeretném sétálni vinni.

2011. febr. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!