Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetes vagyok és annyi...

13 hetes vagyok és annyi "elment" babáról hallani. Ha eddig nem történt semmi probléma akkor már kevesebb az esélye a 12. hét után hogy baj legyen?

Figyelt kérdés
2008. febr. 1. 14:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ezt mondják választóvonalnak, innen kezdve igen kicsi esély van a vetélésre. De éppúgy hallani nagy babák elhalásáról is, akár a 8. hónapban is. Ilyen sajnos van, de nem szabad erre gondolni, ezeket nem tudhatjuk előre, és nem számolhatunk vele.

Gondolkodj csak pozitívan, mert az agy nagy úr, azt teszi, amit mondasz neki. Nem szabad félni, minden rendben lesz, vigyázz magatokra.-)

22 hetes kismama:-)

2008. febr. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%

Szia

Igaza van ez előttem szólónak, tényleg ne arra koncentrálj, bár ezt nagyon egyszerű javasolnunk! Én nekem is elment az első babám, most 7 hetes vagyok, és én is rettegek, de próbálok pozitívan hozzáállni, és "ebből az oldalból, és belőletek erőt meríteni" Te is tedd ezt, beszélj hozzá sokat, simogasd, és akkor tudja, hogy meg kell születnie! Egyébként pont most olvastam kb 25-ből 1 baba megy el az utolsó trimeszterben.

Nyugi, és jó babavárást, bárcsak már itt tartanék! :)

2008. febr. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Minden kismama (vagy legalabb 99 %-a gondol arra hogy o is elveszitheti a babajat es szerintem nem nyugszik meg amig a kezeben nem tartja( aztan meg elkezd mas miatt aggodni).

en mindig azt mondogatom magamnak ha ilyen jut az eszembe hogy az en picimmel biztos nem tortenik meg.

Valoban a kritikusabb idoszak az elso 3 honap. Meg van egy keves es majd mindennap erzed a mozgasat es akkor te is nyugodtabb leszel.

Egy 31 hetes kismama

2008. febr. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!