Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az élet úgy hozta, hogy most...

Az élet úgy hozta, hogy most már tudom, vannak csodák! Ki tart velem?

Figyelt kérdés

18 hetes terhes vagyok. Van egy fiam, aki egy enyhe genetikai betegséggel született.

Ahogy terhes lettem, kiderült, hogy húgyúti fertőzésem van. 6 hetesen kórházba kerültem hepatitis A fertőzéssel. Antibiotikumot szedtem. Aztán utolért egy megfázás is. Szóval az első 12 hetet beteg voltam, lázzal...

Ennek ellenére, nem várt módon, a pici egészségesnek tűnik..

És tegnap tudtam meg, hogy a fiam mellé Isten megajándékozott egy kislánnyal!

Ha ez a gyerek valóban egészségesen fog megszületni, és tényleg kislány lesz, az lesz az életem legnagyobb csodája!

Nagyon hálás vagyok érte a Teremtőnek!


2011. febr. 22. 10:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Gratulálok nektek, legyetek boldogok és egészségesek mindannyian.
2011. febr. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Szívből gratulálok nektek!!! Látod, soha nem szabad feladni!

Egy 1,2 kg-mal született makkegészséges kisfiú anyukája

2011. febr. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a többiekhez,szivből gratulálok,kivánok nektek egészséget,sok-sok boldogságot és nagyon vigyázz magatokra!
2011. febr. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Az Égiek vigyáznak ránk. Első próbálkozásra teherbe estem olyan hormonprobléma mellett, ami mellett elvileg nem lehet.Nem is tudtunk róla. Aztán 8 hetesen kiderült, hogy már hónapok óta ilyen betegségem van és azt mondták, hogy el kell vetetni a gyereket, mert nem lesz egészséges, vagy elmegy úgyis. Hát az lesz, tudom.
2011. febr. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Őszintén Veled örülök, és kívánom, hogy minden rendben legyen.

Nálunk a férjem kemoterápia után lemondott a gyermekről, mert nem volt életképes spermája. Ennek ellenére két gyermekem van tőle, és az orvosai is értetlenül állnak a dolog előtt.

Aztán a két pici után egy genetikai rendellenesség miatt elvesztettem a kisfiam, és kiderült, nem lehet fiam, csakis lányom, mert minden esetben így járnék. A két kicsi lány.

Hát most 29hetes vagyok, és a pocakomban egy egészséges kisfiú van! Minden negatív, szóval nagyon bízom benne, hogy minden rendben lesz vele.

2011. febr. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Tiszta szívből gratulálok és nagyon örülök nektek. Igen valóban az egész világ apró csodákból áll csak hinni kell bennük.
2011. febr. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
:) Boldoggá tesz, hogy ezeket olvasom. Nekem is van egy kis csoda a hasamban. Mindenkinek sok sikert, jó egészséget, és további szép csodákat kívánok. :)
2011. febr. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Azt hittem,és az orvos is azt mondta,nem lehet mégegy gysermekem,10évvel a fiam után mégis született egy gyönyörű lányom. 24 hétre,74 dekával jött a világra. 50% esélye volt hogy életben marad. 2agyvérzés,BPD, retinopátia,kéthósan szemműtét,köldöksérv.

Most két éves, beszél,jár,fut és minden pillanat bologság vele. Még a hisztik is :)

2011. febr. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!