Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen nyugtató vagy nyugtató...

Milyen nyugtató vagy nyugtató hatású készítményeket lehet szedni/enni/inni?

Figyelt kérdés
Valami ami használ is, mert az éjszakai teák nem hatnak, ezek levendulát és citromfűvet tartalmaznak. Nem is ideges inkább zaklatot vagyok. Szeretet hiányos, mert nincs senkim a páromon kívül. Gyerek korom óta egyedül vagyok. Senki nem szeretett. 15 hetes vagyok és sokszor vannak görcseim, fáj a derekam. Szedek rá magnéziumot. Nem viselem jól a terhességem és erre csak rá tesz egy lapáttal az amikor párom haza jön egy másik nőről kezd beszélni, inkább egy nála 14 évvel fiatalabb lányról. Nem kérdezi meg miújság, hogy vagyunk, még csak egy puszit sem ad. Ha megszólítom e miatt vagy sirdogálni merek ordítozik velem, mondván, hogy én már megint féltékeny vagyok, és holnaptól nem jön haza. Nem tudom miért ilyen velem, ő is akarta a babát, jött velem vérvételre, ultrahangra. Minta kispapa volt egy pár nappal ezelőttig. Ha korábban ilyesmi stressz ért rágyújtottam, 1-2 cigi után higgadtan tudtunk beszélni, de mikor megtudtam, hogy babás vagyok nem gyújtottam rá. Nem is tervezem. De kellene valami nyugtató, mert nem jó ez a sírós, stresszes állapot. De mitől nyugodhatnék meg? Ez az állapot álmatlanságot is okoz ami nagyon zavar. Nyugodtan elmondhatjátok a véleményeteket a leendő apáról, én is tudom hogy nem jó ez így. De meg kell nyugodnom, hogy tisztán lássak, 5 éves eddig nagyon jól működő kapcsolat a miénk. Nem akarok elhamarkodott döntést hozni. Kérlek segítsetek.
2011. febr. 21. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Talán ő is megijedt egy kicsit, hogy tényleg jön a baba, és ezt nem tudja jól kezelni. Gondolom, elég fiatalok lehettek.

Beszélj vele, hogy Ő ugyan olyan fontos Neked, mint azelőtt, de értse meg azt is, hogy Te mostanában labilisabb, érzékenyebb vagy a közös babátokat várva.

Este zuhanyozz le jó meleg vízzel, igyál meleg tejet, próbálj meg lekapcsolni agyilag, nem kattogni.

2011. febr. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nem vagyunk túl fiatalok, bár ez relatív. Párom 34 éves, én is egy tízessel fiatalabb vagyok nála, de ez a lány 19-20 éves. Lehet, hogy megijedt de inkább beszéljük meg mint, hogy megcsaljon.
2011. febr. 21. 22:21
 3/5 A kérdező kommentje:
Alig aludtam vlmit az éjszaka. Csak sírni tudok, féltem a babám. Szeretném vele megbeszélni, de nagyon félek, hogy el kezd ordítozni velem én pedig újra sírva fakadok, neki pedig eljár a keze, mert többször megmondta utálja ha sírok. Félek. Nekem nincs senkim csak ő. Se anyám, se barátnőm senkim. De ezerszer egyedül mint így.
2011. febr. 22. 06:39
 4/5 anonim ***** válasza:

Mutass neki újságcikkeket, hogy erről ilyenkor nem tehetsz. A legtöbb nő sírós, zaklatott és hisztis lesz. Én is volt hogy ordítottam bőgve :-)

Azért ne dönts elhamarkodottan semmit. Magadhoz is legyél türelmes, valószínűleg ez a rossz hangulatú hullám el fog múlni hamarosan, egy-két hét múlva akár. Ilyenkor te is érzékenyebben reagálsz mindenre. Én volt, hogy reklámon sírtam, meghatódtam!

Ha a te fejed is tisztább lesz, és hidegebb vérrel tudtok beszélni, mindenképp beszélj vele, hogy minden ok-e. Közben és addig is (aztán is) legyél kedves, próbálj meg derűsebbnek lenni, látszani legalább. Ha eddig jó volt, nem hiszem, hogy el kéne még ezt temetni.

2011. febr. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Néha én is szeretnék valami nyugtatót, de inkább nem, kibírom! Nem merném! Régebben szedtem feszültség oldót, de most megállom, nem számít, hogy érzek, nem szabad szenvedni, mert azt másokra is ráragasztjuk, és az viszont már nem szép dolog. Próbáljunk uralkodni magunkon, ez a legtöbb, amit javasolni tudok. Plusz pozitív gondolkodás, elfoglalni magunkat, észrevenni a jó dolgokat, bla-bla :) Fel a fejjel!
2011. febr. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!