Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36+4 hetes vagyok, és nagyon...

36+4 hetes vagyok, és nagyon fáj a császáros hegem. Lehet ebből baj? Még nem nézték uh-on, de bízom benne, h hamarosan megnézik.

Figyelt kérdés

Feszül nagyon a pocakom alja,nehéz,és a mozgás is kényelmetlen.

Nem fog szétválni,ugye?Ehhez azért több kell,nem?

Nagyon aggódom.

Minden megnyugtatás,tapasztalat érdekel.

Köszi


2011. febr. 21. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Doki, doki, doki! Ezt a 36. héttől nézik, úgyhogy épp aktuális, de most már mész nst-re is, nem? Jelezd az orvosodnak, nehogy baj legyen, inkább nézze meg, és nyugtasson meg ő. A legjobbakat kívánom neked és a babádnak is!!!
2011. febr. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én biztos megijednék (engem is császároztak), ha igy érezném magam, és rögtön orvoshoz mennék. Inkább nyugtasson meg, hogy feleslegesen mentem, minthogy baj legyen.
2011. febr. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Holnap megyek az első ctg-re,ott majd rákérdezek.

Most valahogy nem nyugodtam meg.... :S

Köszi a válaszokat.

2011. febr. 21. 20:57
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem a 28-ik héttöl nagyon feszül a hasam alja és néha nehezen kelek fel az ágyról,szóltam a dokinak megvizsgált nézte a heget is úgyhogy minden rendbe a méhszáj sem nyílt tovább azt mondta ez belefér.

Nyugodj meg és holnap mindenképp kérdezz rá.

Szedsz magnéziumot?

2011. febr. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Reggelente szoktam bevenni egy tablettát,ha nem felejtem el,de azt is csak mostanában,mert nagyon feszült vagyok,ideges....

Hány mg-ot lehet bevenni naponta? Az segít a hegfeszülésben?

Mindenképp rá fogok kérdezni.

Köszi

2011. febr. 21. 21:52
 6/6 anonim ***** válasza:

Én magnézium citricit szedek 3db-ot egy nap.Ha úgy feszül a hasam akkor beveszem picit lepihenek,ha tudok a 2,5 évesemtől és utánna jobb lesz.Nekem azt mondta a dokim hogy végig kell szednem a magnéziumot.

Amúgy én 30-ik héten járok.Szerintem kérdezd meg a dokit.

2011. febr. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!