Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pontosan milyen a barna...

Pontosan milyen a barna folyás? Aggódnom kellene nagyon?

Figyelt kérdés

6. hétben vagyok,szerdán megyek orvoshoz.

Egész idő alatt volt folyásom,ami ma minimálisan barna,egészen világos.


2011. febr. 21. 14:27
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
És még annyi,hogyha megtörölöm magam a papíron nincs semmi.
2011. febr. 21. 14:30
 2/11 Babazsák válasza:
100%

Szia!én 14 hetes vagyok nekem is volt ilyen idősen nem kell izgulni sajnos előfordul de mindenféleképpen mond el a dokinak!nekem mindig vérvétel után jött elő (nem tudom van e jelentősége de én ezt vettem észre)!

a legjobbakat kívánom boldog babavárást

2011. febr. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Tündér vagy,köszönöm szépen.:)

Akkor most ne rohanjak orvoshoz, ráér szerdán?

2011. febr. 21. 14:47
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én felhívnám az orvost.
2011. febr. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%

Úgy érted, hogy a tisztaságin/bugyin barnás, egyébként meg a papíron nincs semmi?

És véresen barnás, vagy csak olyan tejeskávés???


Csak mert terhesség alatti folyásról a következőt olvastam, hogy fehér, de megszáradva elszíneződik. PL a papíron nekem mindig vizes tejszerű, de mégis a betét olyan "koszos".

2011. febr. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Úgy értem igen.

A papíron nincs semmi, a bugyin megy tejeskávés.

Miért?

Tiszta para vagyok,bocsi.

2011. febr. 21. 15:18
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűbb hogy valami apróbb vérömleny tisztul a méhedből. Ez gyakran előfordul a terhesség korai szakaszában, nekem is volt, be voltam tojva, aztán nem lett semmi baj.

Ha nem erősödik a vérzés és nem görcsölsz, akkor nem kell rohannod az orvoshoz, szerdán bőven elég ha megnéz és ultrahanggal meg tudja állapítani a baba rendben van-e, illetve a hematómákat is meg tudja keresni ha vannak. De nagy dolog nem lehet ha ilyen enyhe a barnázás.

Csak nyugi!

2011. febr. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm,akkor kicsit megnyugodtam,rendben lesz minden.

Már magam is utálom magamat.

2011. febr. 21. 16:46
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én kérdeztem, hogy tejeskávés-e. Mert szerintem ha tejeskávés, olyan amire gondolok, akkor az nem vértől van, csak elszíneződik. Nekem mikor mini vérzésem volt, akkor néha kijött egy icike vérfoszlány, és a papíron volt rózsaszínes valami, betéten szinte nem is. De most is néha lesz rajta ilyen sárgás, barnás folt, de szerintem az nem vérzés. Egyébként a dokim, bár én a rohanós fajta vagyok, mindig azt mondja, hogy csak nagy vérzéssel menjek az ügyeletre. Nagyon nem is tudnak mit csinálni ilyen pici korban.

2011. febr. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Eddig ma semmi sincs a bugyimon,akkor ez már jó jel,ugye?!
2011. febr. 22. 08:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!