Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől van hogy fáj a fenekem...

Mitől van hogy fáj a fenekem meg hasogat a végbelem hüvelyem? 33 hetes pocakosan

Figyelt kérdés
2011. febr. 20. 12:34
 1/8 anonim ***** válasza:
12%

33 hetes pocakosan...

Miért nem lehet normálisan fogalmazni???

Amúgy azért fáj, mert a baba súlya nyomja a szerveket belül, lefelé.

2011. febr. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mi is a gond a fogalmazással?ez hogy lehetne másképp?
2011. febr. 20. 13:21
 3/8 anonim ***** válasza:
32%
Ha magadtól nem megy, akkor hagyjuk.
2011. febr. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát szerintem is!inkább ne válaszolj senkinek ezzel a modorral!
2011. febr. 20. 15:30
 5/8 anonim ***** válasza:
Már én is megbántam...
2011. febr. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
mit is?irj privin ha gondolod
2011. febr. 20. 16:04
 7/8 anonim ***** válasza:
68%

Nem értem, mi a baj a kérdéssel? A lényeg benne van. Fáj szegénynek mindene, és a végére beírta, hogy hol tart. Mi fene bajod van ezzel?

Kedves Kérdező!

Ne izgulj, ez teljesen normális. Nő a baba, egyre nehezebb, és a tested változik. Tágul a medencéd, készül a szülésre, a baba meg nyomja rendesen lefelé, hála a gravitációnak is. :)

Lesz ez még rosszabb is. :)

Már nem sok van, kitartást!


35+6 hkm

2011. febr. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sok a bunkó, ez látszik az első válaszolóból is sajnos. Ne törődj vele, kérdező, kár az ilyennek visszakérdezni is, jobb, ha senki nem szól hozzá, levegőnek van nézve, talán feltűnik neki és elgondolkozik. Az utolsó, értelmes, kedves válaszolónak igaza van, teljesen normális, ne aggódj.:)
2011. márc. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!