Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok, belázas...

5 hetes terhes vagyok, belázasodtam, milyen gyógyszert szabad bevenni?

Figyelt kérdés
Lázcsillapítók? Antibiotikum?
2011. febr. 18. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
semmilyet! kerdezd a dokit! En igy veteltem el lazasan! ne kockaztass!
2011. febr. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmilyet. Hűtőfürdő a legjobb. Csinálj testmeleg vizet, csüccs bele és maradj benne egy darabig ha túl hidegnek érzed gyere ki.
2011. febr. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors és segítőkész válaszokat!
2011. febr. 18. 21:35
 4/6 anonim ***** válasza:

Először tényleg próbáld meg hűteni magad!Ha nem megy, Panadolt lehet bevenni.Azt sem szabad túlzásba vinni.Csak pár szem mehet belőle.

Én is így voltam, és megkérdeztem a nőgyógyászt.Ő javasolta.

2011. febr. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Manka68 ***** válasza:

Szia!

A láz veszélyesebb, mint a lázcsillapító, igenis le kell húzni! Ezt nődoki mondta! Panadolt nyugodtan vehetsz be, gondolom, nem hetekig és nem marékszámra fogod szedni!

2011. febr. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én 3x voltam megfázva terhesség alatt, tüszős mandulagyulladás és társai.

A dokim azt mondta, ha a láz magasabb, mint 38 fok és 3 napnál tovább tart, az már veszélyes. Próbáld az ülőfürdőt, a meleg teás izzasztást, és egy fél-fél panadol simán mehet. Sokkal fontosabb a lázat csillapítani, megszüntetni, mint attól félni, hogy az a pár szem gyógyszer árt. Nekem 6 hetesen derült ki, hogy jön a baba és előtte 2 évig nyugtatót szedtem. Nincs a babámnak semmi baja. Antibiotikumot ne, csak ha az orvossal egyeztettél.

2011. febr. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!