Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen időközönként vizsgálnak...

Milyen időközönként vizsgálnak meg?

Figyelt kérdés
Itt úgy értem, hogy most voltam 12 hetesen, utána menni kell 18 hetesen, majd 25 hetesen. Hány hetesen kell még menni? És milyen vizsgálat vár még rám? 14 hetes vagyok.
2011. febr. 18. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Engem nem vizsgálnak. Uh, vérvétel és vissza a védőnénihez a leletekkel kb 4 hetente. Ha bármi gondom van, felkereshetem az ambulanciát, AFP-re és uh-ra ott adják a beutalókat is. De ennyi, ha dokit akarok mehetek magánrendelésre.
2011. febr. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én havonta jártam nőgyógyihoz, ő mindíg megvizsgált, az egyéb kötelező vizsgálatokat meg nem tudom hogy voltak, de mindenen voltam.
2011. febr. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A kötelező vizsgálatokra rá tudsz keresni a neten. Kérlek tedd meg ne kelljen másolgatni. Vagy én kaptam a védőnőmtől felicitas kiskönyvet, abban is benne van minden.
2011. febr. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!