Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Penicillin-ekre pozitiv let a...

Szucs oliver kérdése:

Penicillin-ekre pozitiv let a 36. heti hüvelykenet vizsgálat. Mit jelent?

Figyelt kérdés
Befolyásol ez valamit?
2011. febr. 18. 10:24
 1/6 A kérdező kommentje:
+t lemaradt:)
2011. febr. 18. 10:25
 2/6 anonim ***** válasza:
Valami kis fertőzésed van. A doki nem mondott, nem adott semmit sem ? Canesten kombit sem javasolt? Ne aggódj, a babádnak semmi baja nem lesz.
2011. febr. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi.nem mondott mert jövö 7 csütörtökre van időpontom hozzá és hamarabb nem is tudok kérni mert be van telve.

De akkor addig kibirja a dolog...

Köszönöm a válaszod:)

2011. febr. 18. 10:44
 4/6 anonim ***** válasza:

ha streptococcust néztek, (nézd meg,hogy azt-e),akkor ez azt jelenti, hogy augmentint v más antibiotikumot kapsz majd a szülésnél, mert a hüvelyben lévő strepto. baci árt a babának, mikor átmegy a szülőcsatornán! Aztr nézhették, hogy milyenféle penicillinre érzékeny a bacid, vagyis mi tudja majd kinyírni azt

Első szülésemkor én is így voltam, külön szólni kellett, nehogy elfelejtsék beadni. Infúzióba, szülés közbe, mert akkor ugye még átmegy a babába is, és védett lesz. De van olyan kórház is, ahol a szülés előtt kapsz antibiotikum múrát. Baci ellen nem való hüvelygomba krém (gomba nem= baci)

2011. febr. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
bocs, kúrát
2011. febr. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi a választ, sokat segitettél.

azt irja hogy gomba nem tenyészett ki, viszont staphylococcus aerus-t néztek és escherichia coli-t.

azt amit irtál nem találom a leleten.

de jövö 7en bizti meg tudom hogy mit jelent csak kiváncsi vagyok

2011. febr. 18. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!