Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utolsó pár hétben hányszor...

Utolsó pár hétben hányszor vizsgált meg a dokitok? A 36. hét után?

Figyelt kérdés

Engem utoljára a 36. héten. Azóta nem tudtunk találkozni, mert vagy műtött, vagy nem volt bent, mikor ctg-n vagy uh-n voltam.

39 hetes vagyok. Holnap megyek újra ctg-re, remélem hogy találkozom végre vele, mert jó lenne megbeszélni mi lesz ha a kiírt napig nem indul be a szülés. (második baba, első császár volt, most term.szülésnek indulna, de túlhordani nem szeretném, főleg hogy nagy baba lesz). Múltkor még telefonon sem értem el.


Első babám is nála született, 100%-ig elégedett voltam vele, de most egyszerűen nem tudok vele beszélni...


2011. febr. 17. 20:15
 1/10 anonim ***** válasza:

Ez azért elég furi nekem, főleg, hogy császáros voltál. A hegedet ellenőrzi valaki?

Én a 35-38.héten hetente jártam, 38-39.héten heti 2-szer, 39-től 41-ig pedig 2 naponta.

2011. febr. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Igen, a hegem nézték uh-n, elég vastag volt a múlt héten.

Valahogy mindig így jön ki, hogy nem tudunk találkozni. Csak most már jó lenne találkozni. Kíváncsi lennék pl hogy hogy áll a méhszájam. De ma telefonon sem tudtam elérni. :S Remélem holnap bent lesz és beszélhetünk ctg után.

2011. febr. 17. 20:32
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is holnap megyek ctg-re. Én is 39 hetes vagyok. ENgem sem vizsgált már jó rég óta. Ha jól emlékszem, 34 hetesen nézett meg legutóbb. Ctg után mindig neki mutatom meg a papírom - tehát beszélünk - de nem vizsgált meg azóta. Én mondjuk nem bánom. Ha nyílik tovább a méhszáj, akkor már úgysincs nagy gond. Ez már úgyis az utolsó hét - naptár szerint.
2011. febr. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ja, és nekem is második baba. És az elsőt is nála szültem.


EGyébként Te melyik napra vagy kiírva? Hol szülsz?

2011. febr. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

36.héten, utána a terminus után 2 és 3 nappal, mert valami szintlen szagtalan folyt, ami nem magzatvíz volt. Ha mostanság volt UHd, nincs gond a kicsi szívhangjával, nincsenek fájásaid, akkor felesleges macera a manuális vizsgálat. Nem vagy előbb ha tudod, hogy 2100es a méhszáj, vagy kicsit vérzel, és aggódsz mi lehet.


Amúgy annyit mondtak a kiírt dátumkor, hogy 1hétig lábon ki be rohangálok, utána befektetnek, és amíg jó állapotban van a kicsi, addig egyben ott vizsgálnak, vagy indítanak, vagy magától indul.


Érdekes, hogy eddig fogadott orvossal ilyet nem beszéltél meg, mi legyen ha kiírt dátum és a kicsi nem akar kijönni.

A.: jól vagy a baba is: a1.:egy hétig napi ctg hazajárósan, és utána meglátják. a2.:jófej és befektet, aztán meglátjátok.

B.:valamelyiktek nincs jól, nincs kérdés, indítanak...

Nagy baba, jó kérdés, azt mondta eddig mehet normál módon a szülés, vastag a heg, akkor lehet menni is fog, ha valami gond van úgy is műtőben kötsz ki.

2011. febr. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is a 39. hétben vagyok, vasárnapra vagyok kiírva. Szombaton lesz egy NST, hétfőn pedig meg fog vizsgálni a dokim. Utoljára a 36. héten nézte a méhszájamat, akkor 2100-as volt. Azóta csak egy UH volt a 38. héten. A hétfői vizsgálat függvényében dől el, melyik nap kell befeküdni. De remélem, hogy jó alaposan megvizsgál, és nem lesz szükség befekvésre. :)
2011. febr. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Engem hetente. (első baba)
2011. febr. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
engem is 36 héten nézett utoljára, 2100 értékkel. Tegnap kellett volna szülnöm.
2011. febr. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2011. febr. 18. 07:59
 10/10 anonim ***** válasza:
Hetente, ctg után.
2011. febr. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!