Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22-hetes kismami vagyok! Még...

22-hetes kismami vagyok! Még sosem csináltam, de a dokim mondta, hogy hetente csinálhatok hüvelyöblitést! Hogy szoktátok csinálni? Leirnátok! Megköszönném! Bocsi.

Figyelt kérdés
2009. febr. 13. 06:58
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

Én anno a gyógyszertárban vettem egy LAKTACID irrigátort és hozzá való folyadékot.Megtöltöttem az útmutatóban leírt módon,beguggoltam a kádba és megcsináltam.De ha más milyen márkájút veszel is,mindig le van írva hogy hogy kell.

Nem olyan bonyolult(csak annak hangzik)menni fog :-)

2009. febr. 13. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is most javasolta a dokim. Sőt, tanácsolta. (16 hetes vagyok)

De félek használni, mert még én sem csináltam sosem ilyet. És nem tudom, hol vegyek.

2009. febr. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocs a tájékozatlanságomért,de milyen előnyökkel jár a hüvelyöblítés? 6.hétben vagyunk, és intimmosakodót használok, de hüvelyöblítést még én sem csináltam.... Miért kell?
2009. febr. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor most én nagyon összezavarodtam! Én eddig úgy tudtam, hogy a hüvelyöblítés tilos terhesen. Nem használhatunk irrigátort! Most akkor mi van?

Beírtam a google-ba, hogy "hüvelyöblítés terhesen". Érdekes, nézzétek meg. Mintha ott sem ajánlanák egyik oldalon sem terheseknek.

2009. febr. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy nem ajánlatos irrigálni! Ha meg eddig sem csináltad soha, szerintem nem most kéne elkezdeni!!! Azért kérdezz rá még egyszer a dokinál!
2009. febr. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!