Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért szúrkálódik néha egy...

Miért szúrkálódik néha egy két helyre a pocimba? 24 hetes vagyok

Figyelt kérdés
2009. febr. 12. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én 28 hetes kismami vagyok és nekem is szokott itt-ott szurkálni a pocakban. Én azt hallottam, hogy ez azért lehet, mert folyamatosan növekszik a méhünk és ez néha fájdalommal jár. Én ilyenkor pihenni szoktam, mert be is szokott keményedni a pocak, utána általában jobb.
2009. febr. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is szurkált, elmentem a dokimhoz és magne B6-ot írt fel. De azt mondta,hogy,ha fáj menjek hozzá a későbbiekbe is.

De lehet,hogy Neked csak épp nő a méhed és azért fáj.

22 hetes kismami

2009. febr. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Pont ma nekem is nyílalásszerű kis fájdalmaim voltak a pocakom jobb oldalában, igaz végig dolgoztam a napot, lehet ez is közre játszott benne, most vagyok a 25. hétben, felhívtam a dokimat, de végül a szülésznőmet értem el ő azt a választ adta, hogy szedjek magéziumot pár napig 3 szor, sajnos előfordul valószínűleg a méh tartószalagjai feszülnek a növekedés miatt. Ha nincs vérzés vagy görcs, akkor nincs baj csak kellemetlen. Szerintem most kezd rohamosan nőni a baba hiszen már hetente 100 grammot gyarapszik. Én érzem és látom is , hogy beindult a növekedése a pocimnak, ez lehet a tünet oka. Mindenestre fontos ilyenkor a pihenés, és reméljük hogy minden ok lesz:-)

2009. febr. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!