Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fiatalon mennyire kell tartani...

Fiatalon mennyire kell tartani a hízástól?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, megtartjuk a babát, de ilyen fiatalon mennyire kell odafigyelni a hízásra? nem szeretnék úgy kinézni mint egy bálna. van itt hasonló fiatal kismama?
2011. febr. 16. 11:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kortól, hanem genetikától és életstílustól függ.
2011. febr. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ez az ami abszolút nem kortól függ. Sosem tudhatod, hogy te hogy reagálsz a terhességre. Olyan dolgok jönnek ki, amire nem is számítasz. Ha nagy a baba, sok a magzatvíz, vizesedsz a végén, akkor több kiló szalad fel. De a terhességben nem ez a lényeg. Utána úgyis le tudod adni.
2011. febr. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Anyukám 32évesen évesen szülte az első gyerekét,hízott terhesség alatt,második gyerekével is hízott (szüés után sem tudta leadni a plusz kilókat) harmadik gyerekével pedig fogyott! Én 22évesen szültem 18kilót híztam,de szülés után mínusz 7 kilóval jöttem haza,pár hónapra rá leadtam az össze plusz kilót!
2011. febr. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem a kortól függ a hízás, hanem testalkattól. Lehetsz 18 évesen is bálna, de 4O évesen is sovány a baba után.
2011. febr. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Kórházban voltam 2 hete, 16 éves kismam 25 kilót hízott. Anyukám 18 évesen szült engem, majd 30 kilót szedett fel.

Én 22 évesen estem teherbe, nagyon odafigyeltem a mozgásra, étkezésre, összesen 6 kg jött fel.

Gratulálok a babához és le a kalappal, hogy bevállaljátok!

15 hós és 8 hetes kismama

2011. febr. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
18 évesen híztam 9 kg-t ami szülés után pár hétre rá el is tűnt,pedig aztán ettem amit értem,mert a terhesség alatt diétáznom kellett a cukrom miatt.De szerintem se kor függő...
2011. febr. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez genetika! Én 7-8 kilót szedtem fel és 12 jött le a szüléssel! :) 22 évesen szültem.
2011. febr. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Jah és nem figyeltem oda mit eszek! Rengetek pésütit ettem, mert azt kívántam.
2011. febr. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

31 éves vagyok, hozzád képest öreg, de két szülés után is giliszta vagyok.

Az utcán látok középiskolás korú lányokat, némelyik szülés nélkül bálna alkat.

Ez testalkat kérdése, nem kor kérdése.

2011. febr. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

SZia!

Az én barátnőm 19 évesen szült, 22 kg-ot hízott, már le is adta...anyukám engem 18 évesen szült 6kg-t hízott velem (meg mindhárom tesómmal) és ő is leadta.

Én most vagyok 21+4 hetes kismama, és 25 éves, eddig 3kg-nál tartok, de én azt eszek, amit megkívánok, és nem figyeltem oda eddig...most már muszáj lesz, mert nagyon sokat nem akarok felszedni, hiszen alapból sem 50-ről indultam...

Szerintem is genetika...

2011. febr. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!