Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4-5hetesen lehet az "embrió"...

4-5hetesen lehet az "embrió" 7mm-er?

Figyelt kérdés
Január 2-án jött meg és február 6-i teszt pozitív lett. Január 7-én 7mm esnek és 4-5 hetesnek írtak. Február 14-én már a szívhangot is hallott a doki és azt mondta élő magzat. Nálatok hogy volt? Védőnőhöz még nem enged. Azt mondta 3 hét múlva majd megkereshetem. Mikor mentetek hozzá?
2011. febr. 15. 18:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha jan 2-án jött meg neked, akkor 6 hetes + 2 napos a babád. Nem értem miért írt 4-5 hetet.

Nekem jan 8án jött meg, és múlt hét szerdán volt 4 hetes + 4 napos. Akkor nekem csak 2mm-es petezsákot látott, semmi többet.

A 6. héttől van szívhang, tehát biztos nem 4-5 hetes vagy!

2011. febr. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hétfőn láttam a petezsákot és benne az embriót amikor szívhangot hallott a doki. Vasárnap a kórházban a barna folyás miatt akkor csak sötét foltot és azt mondták 8,5mm és az egész 1,2cm. Jó mi? :)
2011. febr. 15. 18:40
 3/12 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk tervezett volt a baba, szóval dec.20-án kellett volna megjönnie és már aznap este teszteltem. Pozitív lett. Január 4-én mentem először dokihoz, akkor pont 6 hetes voltam és ekkor volt 4mm-es az embrió a petezsákban. Már ekkor hallgattunk szívhangot. A doki ekkor adott egy igazolást arról, hogy élő embrió van a pocimban és már másnap mentem védőnőhöz. Most vagyok 12 hetes és 58mm a magzat, aki már nem embrió! Szóval a te ested nekem nem egyértelmű....
2011. febr. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én sem értelek, illetve azt nem, hogy a doki azt mondta, hogy 4-5 hetes. Ha már hall szívhangot, akkor minimum 6 hetes.


Első voltam. Szerintetek 5+6 hetesen van már szívhang? Pénteken megyek orvoshoz.

2011. febr. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem 5+6on volt szivhangom,Utolsonak drukk.


Szerintem februar 7en a petezsakod volt 7mm,nem az embriod,egy het mulva mar hallahatott szivhangot es akkor mar embrio is lehetett.

2011. febr. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nekem sem egyértelmű! Ha a kórházban 1,2mm-nek látták az egészet miért nem kerestek szívhangot? Arra gyanakszom hogy decemberi fogantatás lehet. Még 3 hét és akkor mehetek védőnőhöz vagyis a doki akkor ad rá engedélyt. Viszont én már beszéltem a védőnővel és ezen a héten csütörtökre időpontot beszéltem meg vele. Mit tegyek? Mondván ha biztosabb lesz 3 hét múlva akkor mehetek.

Eredetileg február 7-én azt mondta 5 és fél hét múlva mehetek hozzá vissza kontrollra. Nem kismama időben hanem beteg fogadó időben mert nem volt hely a kismamáknál.

2011. febr. 15. 19:10
 7/12 anonim ***** válasza:
Köszi a drukkot! Akkor reménykedhetek abban, hogy már én is látok, hallok valamit?? Nagyon várom már azt a pillanatot!!!! :)
2011. febr. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Elég furi a dokit. Hova jársz? Sztk vagy magán? Nem gondoltál orvosváltáson?
2011. febr. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De igen! Lezajlott hasimotom volt ezért a pajzsmirigy hormont szedek(tyroxin). Mondtam is neki ezért fontos tudnom hogy mi is a helyzet. Majd 5és fél hétre adott egy időpontot és semmit se mondott. Sztk-alapon van ez.
2011. febr. 15. 19:15
 10/12 anonim ***** válasza:
Megint első vagyok. Én is sztk-ba járok, de szerencsére ott normális a doki. Van magánrendelése is, pénteken oda megyek. Melyik kerületben laksz, hova tartozol? Ha kell, megadhatom a dokim elérhetőségét, nagyon segítőkész, és mindent nagyon alaposan csinál. csak jókat tudok mondani róla!!
2011. febr. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!