Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Ti hordtok ilyenkor...

Kismamák! Ti hordtok ilyenkor télen harisnyanacit a nadrág alá?

Figyelt kérdés

Nyugtassatok meg, hogy nem én vagyok az egyedüli, aki nem bírja elviselni. Nem lesz bajunk? A csizmám hosszú illetve a kismamanadrág egész a vesémig feljön és a kabátom is térd alattig ér.

Sok-sok választ várok.

Előre is köszi.

32 hetes kismami


2009. febr. 12. 10:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én a hideg ota hordom harisnyát,abbol is a vastag fajtát.Felér odáig mint a kismamanadrág.Nincs bajom vele.Nem szorit és nem is szoktam fázni.
2009. febr. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én sem bírom a harisnyát,néha veszem csak föl amikor mondjuk sétálunk a férjemmel és sokat vagyok a levegőn
2009. febr. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én csak pamut térdzoknit hordok, a kabátom meg térdig ér, így kényelmes nekem. Amióta terhes vagyok állandóan melegem van.
2009. febr. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát a harisnyát én sem tudom elviselni magamon.Feszélyezve érzem magam benne.Inkább cicanacit veszek fel alá vagy térdzoknit.Hosszú a kabátom is így húztam ki a telet gond nem lehet:) 37 heteske
2009. febr. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én sem hordok harisnyanacit, mert zavar. Inkább húzok egy vastagabb zoknit + a kismamanaci védi a derekamat. Nekem bőven elég, pedig mindig is fázós voltam.

21hetes kismami

2009. febr. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia, attól függ, hogy milyen nadrágot veszek fel. Vastag szövet nadrág alá nem veszek fel harisnyát. Farmer kantáros gatya alá szoktam vastag harisnyát venni, de csak azért mert ez kicsit bővebb, így jobban bejön a hideg! Nagyon várom már a tavaszt, mert utálok ennyi cuccot magamra venni!

Boldog Babavárást!

Üdv: 24 hetes kismama

2009. febr. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia, én nem hordok, mert hasonlóan, mint egyik válaszoló, nagyon melegem van, mióta ketten vagyunk.Sot, ha bemegyek boltba,mindíg rovidujjú a legalsó és már kapom is le magamról a kabátot, pulcsit, mindent egész a rovidujjúig.Sokszor még így is rosszul vagyok, mert csizma van rajtam és attól is nagyon melegem van.Lekopogom eddíg nem fáztam meg. 31 hetes km
2009. febr. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kismamanaciban harisnya nélkül jobban fázom, mint amikor vastag hasrisnyát veszek, felhúzom ameddig csak tudom, és szoknyát hordok. Engem utóbbi jobban melegít.
2009. febr. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én hordok harisnyanadrágot, bár akkor is hordtam amikor még nem voltam kismama...fázós vagyok...:-))
2009. febr. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyit vagy levegőn, és hogy aznap mennyire van hideg. Én gyerekek között dolgozom, iskolában, így sokat vagyok velük levegőn. A legkeményebb hidegben is. Húztam harisnyát, bár nem nagyon kedvelem. Nem akartam kockáztatni.

Mérlegeld, mennyit kell aznap levegőn lenned, mennyire vastag a többi ruhád, és aznap milyen idő várható.


16 hetes kismami :)

2009. febr. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!