Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második babát várom alig...

Második babát várom alig férek el a hasamtol 23-hetes vagyok. Szeretnék szép lenni és igényes alul szeretnék borotválkozni de pár perc mulva lihegek mert nem birok előre hajulni. Van szörtelenitöm de nem merem használni. Mit tegyek? ,

Figyelt kérdés
2009. febr. 12. 09:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Kérd meg a férjedet, hogy segítsen. Máshogy nehéz lesz. Szerintem nem lesz kifogása a feladat ellen. :)
2009. febr. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én is igy voltam!én leszereltem a tükröt a falrol és ugy borotválkoztam!bár kicsit nehéz volt!
2009. febr. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ha gyantázás ellen nincs kifogásod ,menj kozmetikushoz.ez a legegyszerűbb

:)

2009. febr. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon nagy a hasam.Évek ota borotválkozom ott lent,tehát a rutin már meg van.Egyszerűen a tükör elé állok és csinálom.Nem 2perc az biztos.
2009. febr. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem még nem olyan nagyon nagy a hasam, d emár nem látom ott lenn, és én úgy szoktam, hogy érzésből! Aztán megnézem tükörből és folytatom, ha nem sikerül jól. (már régóta csinálom, és ezért merem így. sminkelni is ki tudom magam, ha pl. áramszünet van. Persze indulás előtt akkor is megnézem magam, nehogy rajtam röhögjön mindenki :D )
2009. febr. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én leguggolok a fürdőkádban jól szétnyitom a lábam, és megpróbálom érzésből. Mivel eléggé meg van duzzadva ott lent, könnyebb ha terpesztek. Így nekem egyszerűbb mert már nem látok a hasamtól. A férjem bármit bevállal, hajfestés, láb és hónalj gyantázás, de ott nem meri nekem borotválni.
2009. febr. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is azt tudo tanácsolni, hogy kérd meg a férjedet, vagy menj kozmetikushoz. Én mondjuk még nagyjából látom, bár elég fárasztó már előrehajolni. Nekem pl felajánlotta a védőnőm, ha szülés előtt szeretném, akkor ő megcsinálja...

2009. febr. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!