Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes km vagyok, mar hetek...

16 hetes km vagyok, mar hetek ota azt erzem, hogy a bal fülemmel v. Mi nem stimmel, olyan mintha be lenne dugulva, picit fülemtövenel is megduzzadtak a mirigyek. Ez is tünet lenne?

Figyelt kérdés
A torkom reggelente fajogat, es ott is olykor duzzadast erzek. Fogaszaton jartam mar, ott minden rendben van. Menjek el fül -orr -gegeszetre ? Vagy ez is a hormonoknak köszönhetö? Jart mar mas is igy?
2009. febr. 12. 09:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz,ez nem terhességi tünet.Fültő gyulladásod is lehet.Inkább hiába,de menj el.
2009. febr. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia, én már hallottam ilyenről! Sőt terhességi tinnitusról is. Mindenképp menj el orvoshoz, hátha tud rajta kicsit enyhíteni, de nem hiszem, hogy nagy baj lenne. Tényleg hallottam már ilyet többször.
2009. febr. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is volt terhesség alatt egy időszakom, amikor vacakolt a fülem. Nekem az volt a gondom, hogy teljesen váratlan helyzetekben pattant egyet, és akkor olyan furcsán hallottam a saját hangomat, főleg az 'm' betűs szavakat. Néhány perc múlva mindig elmúlt. Voltam vele fülészeten is, azt mondták, semmi bajom. Néhány hét után aztán magától megszűnt.

Szerintem lehet köze a terhességhez, mert ilyenkor az orrnyálkahártya is bővebb váladékot termel, sokaknak az orruk dugul be.

Azért ha nagyon zavar, menj el fülészetre, biztos, ami biztos.

2009. febr. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!