Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért feszül az ember lányának...

Miért feszül az ember lányának a hasa, hogy néha menni alig bír? Egy 18 hetes.

Figyelt kérdés
2009. febr. 10. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Erre én is kíváncsi vagyok!!!

Állítólag ez normális,mivel a méh "dolgozik" .

Az orvosom azt mondta,ilyenkor le kell feküdni és egy kicsit pihenni kell- már ha van rá lehetőség-

19hetes

2009. febr. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Ez az, amit úgy mondanak, hogy "keményedés". megoszlanak róla a vélemények, az én dokim azt mondta, egyáltalán nem normális. Sok pihenés és magnézium. De sokan írták/mondták, hogy nekik is végig volt ilyen, és mégis minden gond nélkül végighordták a terhességet. Azért ha kellemetlen, szerintem pihenj többet. Nekem segített.

Üdv:

32 hetes babás

2009. febr. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

Én is sokmindenkitől hallottam,h ez a "tünet kínozza":)

Az orvosom úgy próbálta elmagyarázni: ez egy természetes folyamat amin ilyenkor végig megyünk..

A méh olyan mint egy szivacs,vért "szív be" majd mikor "ereszt ki". - remélem érted amit írni akarok :)

Tehát a szivacshoz hasonlította.És mikor "ereszti ki" a vért,akkor érezzük azt a feszülést.

Nagyon nem tudunk mit tenni ellene és nem is kell,sokat kell pihenni!

Ez a legtöbb amit megtehetsz.

Remélem valamennyire hasznos voltam:)

2009. febr. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia ! Nekem is szokott feszülni, erre kell szedni a magneb6-ot. Érdekes, hogy napközben nem érzem, hanem inkább éjszaka, amikor kimegyek pisilni.. Már a szemrésem nagyságából 10 perces pontontossággal meg tudom tippelni, hogy éjjel hány óra is van... :)


Szintén 18 hetes :)

2009. febr. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat !
2009. febr. 10. 21:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!