Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes kismamik, hogy...

35 hetes kismamik, hogy vagytok? Meg van minden ami kell, csomagok összepakolva, alvás, hízás, stb?

Figyelt kérdés
2011. febr. 10. 10:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Még csak 33 hetes vagyok.Minden folyamatban van.nem kapkodtam el, de második baba, úgyhogy valahogy ráérősebb vagyok, pedig ugyan olyan öröm készülődni.Utálok vasalni, de most szinte lelkesedem.Kórházi pakk szerintem 2-3 héten belül elkészül.
2011. febr. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, aludni nem alszom már lassan 2 hónapja, hízás 8 kg.Ezek lemaradtak.
2011. febr. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
36 hetes vagyok. Csomag 1 hete összepakolva. Az alvás szinte naponta változik, most jól aludtam :-) Hízás 20 kg :S
2011. febr. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én holnap kezdem a 33. hetet.

Most mosok, a vasalásra még próbálom rávenni magam. :) De már mindene megvan a babócának, kivéve a babakocsi, de az annyira nem is sürgős.

Az alvás hol ilyen, hol olyan, ma pl. 1-től fél 5-ig fenn voltam, mert megfáztam. A baba is néha felébredt, jól elvoltunk. Ő azzal, hogy próbált belemászni a gyomromba, én meg az orrfújással. :)

A hízás eddig kb. 4-5 kg.

A kórházi csomagba már megvan minden, a szekrényben áll egy helyen, hogy csak táskába kelljen rakni.

És veletek mi újság?

2011. febr. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szia!

35+6 hetes vagyok. Most kezdtem el mosni a babaholmikat. Közben festegetem, díszítgetem a babaszobát. Húúú... a csomagok... a szülőstáska félig összepakolva, de a többi még nincs. Asszem struccpolitikát folytatok a kórházba menetellel és a szüléssel kapcsolatban. :(

Alvás: Több hete alig tudok elaludni, mert jár az agyam folyamatosan. Éjjel 2-3 körül sikerül elaludnom, de akkor durmolok reggel 10-ig.

Hízás: 1. trimeszter: +2 kg

2. trimeszter: +10 kg :)

és a 3.-ban eddig 2 kg jött fel. 57 kg-al kezdtem, most tartok 71-72 között.

2011. febr. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Megvan minden a Kisfiamnak,(1. bab)kimosva, kivasalva (amit nagyon utálok, de most nekem is jó volt). A kórházi csomag összerakva csak a cipzárt kell indulás előtt behúzni. Hát az alvás borzalom, 2-4 óránként felébredek, visszaaludni csak 2-3 óra után sikerül :( 58 kg/172 kezdtem már 76 kg vagyok. Méhszáj 2100 volt utoljára. 18-án NST és UH. Várom már a szülést nem tudom miért, de nem félek! Ti féltek tőle?
2011. febr. 10. 15:19
 7/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok.Nem félek a szüléstől.Igaz második baba.Nem féltem az elsőnél sem.Valahogy úgy voltam, hogy hagyom, hogy a dolgok megtörténjenek majd velem-így is történt.Elmúlik.A szoptatással is így voltam-hagyom, hogy menjen a maga útján.

Minden jót!

2011. febr. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia!


én holnap töltöm a 36 hetet.Kicsit kezdek izgulni,hogy minden rendben menjen a szülésnél.A kórházi csomagomat tegnap összeraktam a biztonság kedvéért.A kicsi ruháit is szépen kimostam,kivasaltam,a jövőhéten összerakjuk a kiságyat is.

13 kg híztam eddig.Aludni elég sz.rul tudok mostanában.Rengeteget forgolódom,igazából sehogy sem jó.És plusszba borzasztó légszomj gyötör.

De már nem sok van hátra.

A minap volt egy hatalmas fájásom,azt hittem egy pillanatra,hogy menni kell,de elmúlt néhány másodperc volt az egész.

2011. febr. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

34+3 hetes vagyok.

Már mindenünk megvan, minden kimosva, levasalva.

Csomagokat jövőhéten pakolom össze, mivel a 36. héttől be kell feküdnöm, úgyhogy nekem lesz egy kórházas csomagom, a baba kórházas csomagja, és a hazahozós cuccok.

Aludni hetek óta nem tudok, most meg még ráadásul meg is fáztam, nyűglődök rendesen.

12 kilót híztam eddig, nem tudom, a kórház mit hoz majd, plusz vagy mínusz kilókat.

2011. febr. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

3. vagyok.

Nekem is első baba, és furi, de nem félek a szüléstől. Talán azért mert nem tudom, hogy mire számítsak. Jó tudom, hogy baromira fog fájni, de mégsem tudom mi vár rám majd. Igazából el sem tudom képzelni magam, hogy ott fekszek azon az ágyon. Ahogy előttem írták, majd hagyom hogy megtörténjenek a dolgok, sodródom az eseményekkel.

2011. febr. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!