Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges, hogy jósló fájásai...

Lehetséges, hogy jósló fájásaim vannak? Tegnap reggel kezdődött, mensi szerű fájdalom+a derekam leakart szakadni. Kicsit korai lenne még,29 hetesek vagyunk.

Figyelt kérdés
2009. febr. 10. 11:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia,

én, 30 hetes vagyok és tegnap - csak épp este - ugyanezzel szenvedtem. Eddíg még nálam sem volt ilyen. Remélem csak az ido. Ráadásul kezd megint rámjonni a rosszullét a tomegben, stb. Már nem merek emberek kozé menni.Megint.

Minden jót kívánok Nektek!

2009. febr. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen 30 hetes korom körül. A doki MagneB6-ot szedetett velem 3x1-et és így 2-3 nap alatt teljesen elmúlt. Most 38 hetes vagyok és még azóta sem jött elő újra pedig már nem szedem 2 hete.
2009. febr. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,minden jót kívánok nektek.
2009. febr. 10. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!