Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van játszószőnyegetek? Babátok...

Van játszószőnyegetek? Babátok szereti? Mióta használjátok?

Figyelt kérdés
2011. febr. 9. 10:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Van, elvan rajta egy ideig, de azért nem mondanám hogy imádja. Igaz még csak 5 hónapos, és sokszor felidegesíti magát, hogy nem tudja leszedni az ívről a játékokat, és a szájába tömni. Van, hogy jobbat játszik a sima pléden. Lehet később jobban megszereti.
2011. febr. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nincs játszószőnyegünk,vastag szőnyegre egy plédet tettem le, mindig lemászott róla!
2011. febr. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Van, és 2,5 hónapos kora óta szereti, nagyon jókat játszik. Előtte nem nagyon volt el egyedül, amióta a játszószőnyegen hagyom, azóta porszívózhatok, főzhetek...stb. Nem nagyon zavarja a porszívó sem. Háton izeg-mozog rajta, ütögeti, rugdossa a lelógó kis játékokat, ha megüti a napocskát, akkor zenél,(néha sikerül csak, mert kicsit erősebben kell megütni, és még csak 3,5 hónapos) van rajta egy béka is, ahhoz "beszélni" szokott, meg jókat kacarászik közben, néha odaszólok neki, "beszélgetünk", énekelek neki...stb. Hason már annyira nem szeret rajta lenni, amíg háton akár egy órát is eljátszik sokszor, addig hason max. 20 percet. De nem baj, mert amúgy meg hason alszik, a kiságyban szereti. Szóval nekünk nagyon bejött/bejön, persze minden baba más!
2011. febr. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Második vagyok,elnézést teljesen összekevertem a dolgokat! Nem tudom miért,de én habtapira gondoltam! Volt játszószőnyegünk,de egyáltalán nem szerette,nem volt el benne!Akármikor próbálkoztunk vele,nem tetszett neki! Volt,hogy a bébihordozóban volt,és a fogójára raktunk neki játékokat,de azok se nagyon érdekelték!
2011. febr. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

van, de alig használtuk. pénzkidobás volt.

A rajta lévő állatkák alig érdekelték.


ha a földre leteszel egy szivacsot (én azt a szivacsot tettem le, amin tornázni szoktam), ráterítesz egy plédet, sokkal jobb.

2011. febr. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekünk nagyon bevált, plussz egy óra pihit jelentett nekünk. Annyit simán elvolt rajta reggel. Azért az sem mindegy, hogy milyen, gondolom. Mennyire kelti fel az érdeklődését. Azóta mindig volt valamelyik ismerősnél.


[link]

2011. febr. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kb. 2 hétig szerette, most meg már nagyon nem érdekli, sőt ha ráteszem reklamál, viszont leveszem róla akkor boldog. :)

4 hónapos

2011. febr. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Tehát valamelyik babónak bejön valamelyiknek pedig nem igazán.Remélem nálunk beválik majd.Még1szer köszönöm,hogy írtatok!
2011. febr. 9. 15:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!