Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes kismami vagyok és...

Andrea1987 kérdése:

19 hetes kismami vagyok és fáj a popom feletti rész, ahol a csont van, föleg akkor, ha háton fekszek vagy sokáig ülök. Ez velejárója a terhességnek? Nem késöbb jelentkezik ez?

Figyelt kérdés
2011. febr. 7. 08:00
 1/5 anonim ***** válasza:

A farcsontodra gondolsz?

Teljesen normális. Nekem csak az elején volt, aztán elmúlt és azóta nem jelentkezett. Most a terhesség vége felé már a szemérem csontom fáj, ezt rosszabbul viselem.


34 hkm

2011. febr. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen arra gondoltam csak nem jutott eszembe.Köszi,hogy ilyen hamar válaszoltál!
2011. febr. 7. 08:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is fáj ,pedig én még csak 13 hetes vagyok!!Nem is tudok háton feküdni!!
2011. febr. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is fáj...

És épp fekvésre vagyok ítélve... Ha háton fekszem, vagy félig ülök, akkor az fáj.

Ha oldalra fordulok, zsibbad a kezem... És még én is csak 19 hetes vagyok.

2011. febr. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem pont 19 hetesen volt ez, sántítottam annyira fájt, alig bírtam menni, leülni felállni kínszenvedés volt. Pár hét után elmúlt. Mostanában fájdogált néha egy kicsit, de nem annyira mint akkor. Remélem már nem is fog előjönni, de ha mégis, katonadolog. De nektek is el fog múlni hamarosan szerintem, most tágul valami.

33hetes

2011. febr. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!