Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Help! Ez melyik rész a dr....

Help! Ez melyik rész a dr. Csont-ból (Bones)? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
nyáron elkezdtem megnézni a Bones-t, letöltöttem az össes szinkronos részt,azokat megnéztem és utána elkezdtem letölteni az angol részeket és hozzá a feliratot.De közben bekrepált a gépem és letörlődött az összes rész....és fogalmam sincs hogy hányadik rész volt.Úgy a 3-4. évad lehetett...tehát a lényeg,hogy Booth-t lelövi egy megszállott nő,korházba viszik és ott ápolgatják,, közben Bones rájön,hogy szeretne gyereket és,hogy reális érvek alapján Booth lenne a megfelelő donor az apaszerepre. és épp akkor akarta elmondani a pasinak a tervet. Tehát ez melyik évad?Melyik rész:?Légyszi aki tud segítsen=)
2010. szept. 13. 15:53
 1/3 A kérdező kommentje:
ja és valami olyasmi is beugrott, hogy mi lett volna ha nem így ismerkednek meg... és mutatták,hogy akkor sexelnének...
2010. szept. 13. 15:57
 2/3 anonim ***** válasza:
Ahol Booth lelövi egy megszállott nő az a 3 évad 14 része, A rajongó.
2011. ápr. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ahol meg "szexelnek" az a 4. évad 25. része A vég kezdete címmel.
2011. ápr. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!