Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35hét+4napos terhesség. Most...

35hét+4napos terhesség. Most jövök dokitól, C: 3100. Lehet ettől még kádban fürdeni?

Figyelt kérdés
Nem mondott semmit erről, csak itthon láttam meg a kiskönyvben, hogy nem C:3000, hanem már C:3100 a méhszáj. Nem hívta fel semmire a figyelmemet ezzel kapcsolatban, engem viszont érdekelne a válasz, mert sokkal jobban szeretek fürdeni, mint zuhanyozni. Előre is köszi a választ.
2009. febr. 9. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Szinte egész terhesség alatt nem ajánlják a fürdést

a túl meleg víz és a fertőzések miatt.

2009. febr. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség, hogy ne fürödj!

Nyugodtan, én is végig fürödtem, igaz nem negyven fokos vízben, de nem sokkal kevesebben.

a 3100 azt jelenti, hogy a külső méhszájad nyitott a belső még zárt, szóval nem kell aggódni.

Én mindig arra figyelek, hogy nagyon tiszta legyen a kád, a fertőzések miatt.

Pont tegnap fürödtem elég meleg vízben (nagyon fáztam) és semmi sem történt.

Üdv: 36 hetes

2009. febr. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen. tudom, hogy valaki szerint nem jó kádban fürdeni egyáltalán a terhesség alatt, de C:3000-nél úgy tudtam, hogy semmi gáz nem lehet (nem is volt eddig), de akkor tehát ezután is lehet. (az én kádam is tiszta:D) mindig mérem a hőfokot, 38-ban szoktam fürdeni. köszi még 1x, megnyugodtam.
2009. febr. 9. 21:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!