Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elég a Tena normál betét...

Elég a Tena normál betét szülés utánra? A gyógyszertáros beszélt rá, hogy vigyem azt, de bizonytalan vagyok, hogy jól tettem-e hogy rá hallgattam.

Figyelt kérdés
A bepanthen plust használtátok gátsebre? Melyi eldobható bugyi tartja legjobban a betétet?
2009. febr. 9. 15:35
 1/10 anonim ***** válasza:

szia!

Nagyon jól tette h rá beszélt a patikus, én always-sel mentem be a kórházba én kis naiv. Hát sajna az semmire sem jó szűlés után.

2009. febr. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Igen elég tapasztalat!Bepanthen plus pedig jó a gátsebre.

Boldog Baba várást és Könnyű Szülést!

2 hetes babó anyucija:)

2009. febr. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Elég a Tena normál, én az első 2 nap használtam, utána elég volt az éjszakai Always is. Lehet kapni a patikában Tena hálós bugyit, az állítólag elég jól tartja a betétet. Én vettem, de végül sima (óriás méretű) bugyiban voltam, az is elég volt.

Gátsebre nagyon jó az Aloe First spray, bevásárlóközpontokban lehet kapni. Ha tudod, minden wc után tusold le tiszta vízzel, és sokat levegőztesd a sebed. Nekem így 1,5 hét után tökéletesen begyógyult.

2009. febr. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Igen elég a normál TENA én is azt használtam, de csak az első 2-3 napban, utána már elég volt az éjszakai always is, mondjuk a TENA jobb, hogy vastag és puha, kényelmesebb az ülés gátmetszés után (az always vékony).


Hogy őszinte legyek, nekem nem jött be az eldobható bugyi, mert semmit nem tartott.

Inkább vegyél néhány rendes fehér pamutbugyit, azt utána ki tudod fehéríteni/fertőtleníteni, és sokkal kényelmesebb mint az eldobható.


A bepanthent nem tudom milyen, én aloe first-öt fújtam a gátsebemre, néhány hét alatt rendbejött.


Könnyű szülést!


4 hós kislány anyukája

2009. febr. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

sztem vegyél tenna betétett, a másik fajták amik éjszakára valók nem jók.

Nekem azért volt jó a tena mert a gátsebemet nem iritgálta. Nem úgy mint a többi.

Na meg a hálós tena bugyi a jó, a sima pamut nekem nem volt jó mert a bugyi gumija szintén nagyon iritált.

de majd magad is megtapasztalod.

Boldog babázást majd és rengeteg türelmet.


4 hós babó mamija.

2009. febr. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is normált és bepantent javasoltak(előbbit a patikus, utóbbit a terhestornász)Vettem tena eldobható bugyit is, reméljük beválik.Te mikor szülsz?
2009. febr. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Április 20-ra vagyok kiírva, de most 30 hetesen elkezdtem a kórházi dolgokat is vásárolni mert már bepánikoltam egy kicsit. Úgy döntöttem, hogy ezen a héten mindent összevásárolok, és talán ha már minden megvan megnyugszom.
2009. febr. 9. 17:52
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!Én szupert vettem,a patikus engem is normálra akart rábeszélni....de a korábbi tapasztalatom alapján kell a szuper egyáltalán nem kényelmetlen a méretéhez képest..ülni nem tudtam több mint egy hétig a gátsebem miatt,így azt nem tudom akkor zavaró-e.A kórházban végig azt használtam és egyszer se volt "baleset" ami azért kellemetlen lett volna,és nagy méretű pamut bugyit vettem akkor,és most is.

A tena bugyit nem ismerem, de biztos jó sokan dicsérik.


Könnyű szülést,és boldog babázást kívánok!


38+3 hetes

2009. febr. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok:


nekem a szupert a szülésznőm ajánlotta

2009. febr. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én Tena super-t vettem, az már bevált.Nekem a normál kevés volt.

Egyébként én is április 20.-ra vagyok kiirva:-D

2009. febr. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!