Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit ehetek-ihatok ami nem...

Mit ehetek-ihatok ami nem csinál sok savat? 12-ik hétnél járok

Figyelt kérdés

12-ik hétnél járok, és nem hogy múlna hányinger inkább erősödik.

Az elején csak egyszer kellett, de naponta ilyen émelygéseim voltak. Viszont nagyon sok mindentől fel fújodok, és éjszaka mikor meg ébredek akkor nehezen alszom vissza és akkor kínlódok jobban, akkor érzem hogy feszít a hasam/gyomrom.

Három napja, minden reggel pedig elég erősen kellett hánynom reggel, és sok volt savam mert iszonyatosan marta a torkomat.

A sima vizet nem igen szeretem, szénsavasat nem szoktam inni, nem is kávézom, nem is dohányzom. Az őszilé felpuffaszt, a bab, káposzta szintén, az almalé, narancslé savas.

A tea amit talán megtudok inni, de azt szabad? nem túl sok benne a koffein?

A tej, joghurt szintén savas pedig szeretem.

Akkor mi a csudát igyak?


Köszönöm a válaszokat.

Ötletek várok akinek hasonló problémája volt/van.


2011. febr. 5. 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:
A tea nekem savat csinált!A csoki,paprika,paradicsom,hagyma,ketchup,és a túl zsiros dolgok is!Én maceszt(pászka,kovásztalan kenyér) szoktam rágni,olyan fél óránként egy darabot,és attól jó volt.Vagy esetleg helyettesitheted piskótával,vagy háztartási kekszel is,bár az nekem nem vált be annyira.
2011. febr. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Még valami,a tej nem okvetlenül savas,ha ugy iszod hogy eszel is melléje valamit,akkor semlegesiti is a savat.Jó lenne megszeretned a vizet,vagy bármit amit megbirsz inni,egyik barátnőmnek érdekes mód csak az ice tea volt jó.
2011. febr. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Salvus víz!

A tesómmal csodákat művelt, pedig már szinte csak ülve tudott aludni a sok feljövő savtól.

Felfúvódásra espumisan golyócskák, nyugodtan szedheted akár hosszabb időn át is.

2011. febr. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!