Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki látta tegnap Rubint Rékát...

Aki látta tegnap Rubint Rékát és férjét a Frizbiben, mit mondtak arról miért programozott császárral születik minden gyerekük? Pont lemaradtam róla.

Figyelt kérdés
2011. jan. 31. 07:56
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Mondom nekem nem az emberen van a hangsúly, énfelőlem Szandi is lehetne, vagy Kiss Piroska mindegy...
2011. jan. 31. 10:33
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

Akinek uncsi a téme, mégis miért olvassa el a kommenteket, és még válaszol is rájuk???? :)

Egyébként valóban az első terhessége több mint e hónappal ért véget, mint ahogy várható volt, az első terhességéről szóló cikkek alapján, és igen, azért, mert féltette az alakját, ezért idő előtt kivetette a babát... legalábbis akkoriban ezt nem is tagadta.

2011. jan. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
engem a tema valoban nem erdekel csak azert olvasom mert nagyon jol szorakozok rajtatok...a velemneyemet mar leirtam es akik ertelmesen szoltak hozza a temahoz azoknak a valaszat el is fogadom de tovabra is azt mondom hogy ha valaki bizonyitek nelkul vadaskodik azt nem lehet komolyan venni
2011. jan. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Mármint mire kellene neked bizonyiték? Hogy egy hónappal idő előtt kiszedette a gyerekét? Hogy szülés után nemsokkal már új melleben pózolt, ergo nem szoptatta? Vagy hogy a következő gyerekét is kiszedték idő előtt? Vagy mihez kéne neked bizonyiték?
2011. jan. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Kételkedőnek üzenem, ha van kedved, és energiád, keresd vissza az akkkori cikkeket, könnyen kiszámolhatod, hogy nem stimmelt a szülés ideje, legalábbis azzal nem, mikor bejelentették, hogy babát vár, s mennyi idős... Azát arról is találsz képeket, ahogy 1 hónappal a szülés után új cicikkel pózol...
2011. jan. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


ezt a kérdést én írtam ki. bennem is ez merült föl, hogy idő előtti császár lesz. mert kb. egy idős terhesek vagyunk: pontosabban amikor bejelentették, ő még fiatalabb terhes volt, mint én, most meg már közel egy hónappal előrébb jár. nekem ez nem stimmelt, föltettem a kérdést, hogy más mit gondol. jól ki lettem osztva, most már mondjuk nem téma... de továbbra is gondolom, amit gondolok. akit érdekel, olvassa el. láttam ezt a kérdést, gondoltam belinkelem ezt is.

2011. jan. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
mar latom is hogy verben tocsog a szemetek az idegtol. annyira utaljatok ot mintha azzal amit o csinal artana a ti terhessegeteknek is. a ti dolgotok hogy mit hisztek el abbol ami a mediaban megjelenik. a reakciotokat tovabbra is nagyon szorakoztatonak tartom
2011. jan. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

a kedve utolsonak uzenem hogy az akkori kerdesedre is volt egy valaszom ami bizonyara nem gyozott meg hiszen pont ott tartasz ahol akkor...itt a valaszom emlekeztetoul:

"van egy dolog Rekaval kapcsolatban amire itt latom senki nem gondol...o egy nagyon izmos no es tuti hogy miota terhes nem edz annyira intenziven vagy leglabbis a sulyzos ebdzeseket hanyagolja ezert az izmai kicsit "leepulnek" es atalakulnak zsirra (ami persze az o testalkatan elvesz es nem olyan latvanyos mint egy "normalis" embernel) ez viszont konnyebb mint az izom ezert van az hogy gyakorlatilag igy vagy ugy de neki is meg van az a par kilo ami feltetlenul kell egy gyerek kihordasahoz. az hogy a merleg nem mutat neki sokkal tobbett az nem jelenti azt hogy nem is "hizik...hanyan vagyunk itt akik detto 57 kilosak es megsem ugyan ugy nezunk ki mont o...a velemenyemet fent tartom miszerint ha a kerdezot ez foglalkoztatja akkor irigy...Rekanak mar van 2 egeszseges gyereke es minden vbizonnyal ez a mostani is az lesz+az o hatanal ott vannak az orvosok aki figyelik minden mozdulatat es ha ok "megengedik" neki ezt az eletvitelt (amit a kerdezo baromoira irigyel) akkor ne legyetek mar ti okosabbak es kotekvoek"

2011. jan. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
12:13 dehogynem győzött meg! sőt, ezt egy korábbi kommentben már én is említettem, igaz, nem ilyen részletességgel kifejtve. ez így van, de nem is ez volt a problémám, ami miatt az egész eszmefuttatást elkezdtem.
2011. jan. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

És ami nagyon érdekes lesz! Pont amikor írta a facebook-on, hogy itt a 30. hét, bnőm is akkor tartott ott, ő március 20 körülre van kiírva. Akkor még Réka is odavolt, nmajd a múltheti storiban már március eleje volt...

Szóval igen, szerintem is idő előtt veszik ki őket, úgy hogy 3 kilók sincsenek. Lehet, hogy mivel anyuka annyira alultpálált, nem fejlődik jól a baba, és azért kell kivenni. Nem tudom...


Engem nem idegesítene, ha nem élő példaként tüntetné fel magát minden héten 3szor, 5 helyen.

Másrészt, ha vállalja a nyilvánosságot, akkor még ha normális, akkor is számolnia kell ezzel, hogy bírálják.

2011. jan. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!