Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki látta tegnap Rubint Rékát...

Aki látta tegnap Rubint Rékát és férjét a Frizbiben, mit mondtak arról miért programozott császárral születik minden gyerekük? Pont lemaradtam róla.

Figyelt kérdés
2011. jan. 31. 07:56
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
1%
nem erdekel hogy te hogy szultel...csak azt latom hogy ma neked a legnagyobb problemad az hogy reka hogy szult. tenyleg ennyire erdekes dolog ez vagy csak kerestek egy okot arra hogy rosszindulatu megjegyzeseket irjatok. ha valakinek tetszik amit csinal akkor tessek tornazni es egeszsegesen enni ha meg nem tetszik akkor nem kell vele foglalkozni...olyan uncsi mar hogy hetente van egy Rekas kerdes...irigyek vagytok vagy mi van veletek?
2011. jan. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
Elnézést a kérdezőtől, nem a kérdésére válaszolok, és nem is tartozik konkrétan ide, de a múltkorában én azt olvastam az egyik újságban, ahol nyilatkozott, hogy élete legszebb élménye volt, mikor a saját testéből táplálta a gyermekeit. Ezek szerint ez az élmény kb. 1-2 hétig tartott nála? Mert én is emlékszem a mellműtétjére.
2011. jan. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
"Én mindkét picikémet császárral szültem, és mindkettőt kb. 13 héten keresztül szoptattam. "...mar hulyere rohogtem magam azon hogy milyen nevetsegesek vagytok ezekkel a talalgatasokkal
2011. jan. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
77%

Faros babárt egy orvos se szed ki programozott császárral, idő előtt. Vagyis de, ha megfizeted, de ekkor a valódi indok persze nem a farosság...Gondolom, ez egyértlemű. A baba akár vajűdás alatt is befordulhat.

Én pl. simán megszültem a faros első gyerekemet.

Azért foglalkozunk vele, mert HAZUDIK a médiában úton, útfélen, hogy a lehető legjobb szinben tüntesse fel magát és ez nagyon undoritó. Mondjon igazat és máris senki nem fog foglalkozni vele...

2011. jan. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
4%
mondhat nektek az ember barmit ti akkor sem hinnetek neki mert ti okosabbak vagytok mindenkinel. nevetseges de valahogy szanalamas is hogy hetente kell Rekas kerdet olvasnom...amit 1 elkezdi egybol ugrik a tibbi is...alig varjatok hogy valami tortenjen vele hogy aztan legyen mit kibeszelni. en nem vagyok "reka parti" felolem azt es akkor csinal amit csak akar. de latom titeket nagyon zavar az hogy sikeres gazdak es minden fikazasotok ellenere van 2 egeszseges gyereke...ez nem mas csak irigysek de ezt meg magatoknak sem ismeritek be
2011. jan. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%

Egészségesen? Múltkor a Borsban olvastam részleteket Norbi új könyvéből, amiben a narancslébe dobott még egy kis cukrot, ez az egészséges koktél. Szerinted hány egészségtelenül élő ember cukrozza a narancslét? Nem, köszi, nem követem őket.

Ja és a kedvencem, az eltitkolt hormon a glukagon, ami annyira titkos, hogy 500 forintért vettem egy ampullával a gyógyszertárban.

Nem egyébként nem vagyok féltékeny és irigy a Rékára, mert kevés jobban megalázott nőt láttam, mint amikor a fogyiversenyen valami táncot tanított be az embereknek. A kutyával különbül bánnak, mint a Rékával tette a Norbi.

Nem akarnék hozzámenni egy ilyen törpéhez,mint a Norbi, fizessen bármennyit is érte. És az a nyilatkozat, természetesen csalom a Rékát, és a nyomorult nő ott szenvedett a Norbi mellett.

Nem szeretnék 30 évesen meztelenül sétálni egy halom ember előtt, a 3 éves gyerekemet kézen fogva. Ennél nagyobb az önbecsülésem. Ami Rékának hiányzik, mondjuk alázzák is folyamatosan.

Ez is milyen nyilatkozat, majd az orvos eldönti alkalmas e még gyerekvállalásra- mintha valami tenyészeb lenne, nem is ember. És ha nem alkalmas már, akkor kiviszi a vágóhídra vagy mit csinál?


Nem köszi, sem irigy nem vagyok, sem féltékeny. Biztos vannak nők, akiknek lennék a helyükbe, de Rékáéba semmiképp. És pont a Norbi és az önértékelési zavarai miatt. Mondjuk Béres Alexandra helyében lennék. Őt tiszteli a férje, nincs szüksége ilyen szereplésekre, pedig turnézhatna a lombikprogrammal stb.

2011. jan. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

Nem lenne beszedtema,ha nem szerepelne ennyit a mediaban.

Ha van takargatnivaloja az meg ugyis kiderul.

2011. jan. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
09:25os az amit tirtal a te megallapitasod amiben igazat adok neked es nem is ez zavar engem hanem az amikor valaki nem tud biztosat csak tapogatozik a temaban (nem szoptat, ido elott szul, kerte a csaszart) mert ezek csak pletykak es ezekre nem leht alapozni...a hozzaszolok sajat velemenyet tiszteletben kell tartani de bizonyitekok nelkul ragalmazni valakit az felhaborito es tenyleg arra utal hogy irigyseg van a hatterben
2011. jan. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Erre hogy irigykedek e Rékára meg nincs e jobb dolgom, nem is reagálnék, maradok a tárgynál:)

Engem őszintén érdekelt, mit mond hogy miért lett mindhárom gyermeke programozott császáros. Ezért tettem fel a kérdést.

És igen, mivel a csapból is ő folyik így nehéz lenne nem foglalkozni vele:)

Részemről ennyi a téma.

És nem a testéről értekeztem, nem a kilókról és nem is a bombajó kismamaságáról hanem pusztán arra irányult a kérdésem hogy mi az az ORVOSI indok amiért neki MUSZÁJ mindig prog.császáron részt vennie, nem is jön szóba hogy esetleg vajúdjon egy kicsit vagy ilyesmi.

2011. jan. 31. 10:13
 20/32 anonim ***** válasza:
0%

Én faros voltam,háromszor tekeredett köldökzsinórral a nyakamban,és édesanyámnak programozott császárja volt,bár akkoriban nem nevezték nevén.Veszélyes lett volna hüvelyi úton szülnie (ha nem lehetetlen) hát vágták.És ennek már 25 éve.

Tényleg elég uncsi,hogy állandóan a Réka a téma.Nem értem,nincs jobb dolgotok???

2011. jan. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!