Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36+2 hetes terhes vagyok,...

36+2 hetes terhes vagyok, ezek lehetnek a szülés előjelei?

Figyelt kérdés

tegnap este már alíg bírtam kiegyenesedve menni, annyira nyomott ott lennt a babám, ma iszonyatos fejfájásra ébredtem, most délután meg folyamatosan hányingerem van, még attól is ökölődtem, hogy fogat mostam, inni is alig bírok. Kicsit "imbolyog" a fejem is. Lehet, hogy napokon belül szülni fogok?Amúgy 02.24.-re vagyok kiírva,de mindenki azt mondta (doki+ védőnő) hogy előbb meglesz,mert lennt van a pocim,és nagy a baba,a doki azt mondta utolsó uh-n, hogy 3800 lesz minimum.

Arra vagyok kíváncsi ezek a "tünetek" lehetnek -e a szülés előjelei.Más is volt így?


2011. jan. 30. 17:25
 1/2 anonim ***** válasza:

èn si voltam rosszul a szülés vége fele, de ez semmit nem jelent.


30-ik héttöl 3 centira nyitva voltam a gyerek feje nyomta a méhszájat, görcsöltem, keményedtem, 10 héten keresztül minden meg volt. az összes ctg 10 perces méhösszehúzódást mutatott. majd eljött a szülés napja és semmi, azta´n még 10 nap.

semmit nem jelentenek az elöjelek.

ha nagy a baba gondolom akkor elgondolkodtató 1 hét múlva hogy megcsászároznak, de ez csak becsült súly, lehet még éppen csak 3 kilós.

2011. jan. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Előző babámnál voltak hasonló tüneteim kb. 30 hetesen és végig kihordtam.

A fejem nekem is sűrűn fáj mostanában, 13 hetes vagyok.

A hányinger is bizony sajnos akármikor előfordulhat.

Nem 02.24.-re lesz kb. 3800?

Pihengessetek, amíg nem görcsölsz nincsen baj!

2011. jan. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!