Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fel van püffedve az egész...

Fel van püffedve az egész nemi szervem, mitől lehet, ez normális?

Figyelt kérdés
31 hetes vagyok.
2011. jan. 23. 18:25
 1/10 A kérdező kommentje:
főleg a szemérem ajkak,de tulajdonképpen majdnem olyan mintha ki akarna fordulni ott minden,elég furán néz ki.:(
2011. jan. 23. 18:29
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Vérnyomásod rendben van?

Valószínű ödémás elváltozásról van szó.

2011. jan. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
igen,a vérnyomásom rendben van.Én még visszérre gondoltam..lehetséges hogy ott jön ki a visszér?amugy nem vagyok visszeres sehol,legalábbis nem tudok róla.
2011. jan. 23. 18:33
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyéb tüneteid vannak?A lábszáraid nincsenek bedagadva?
2011. jan. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy nálad ennyire extrémül jön ki az alhasi vérbőség. Nekem is vastag volt, a doki azt mondta, ez normális. Azért mutasd meg neki:)
2011. jan. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nincsenek.csak ott vagyok baromira felpüffedve,érdekes lilás szine van,főleg belül.fájni nem fáj csak kellemetlen,mert érzem hogy kétszer akkora mint máskor.
2011. jan. 23. 18:42
 7/10 anonim ***** válasza:
lehet visszér.nekem is volt
2011. jan. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális! A méhed nyomja az összes alsó szervedet, emellett még ott a vérbőség is. Panaganak odalenn a folyadékok. [link]
2011. jan. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nálam ugyanez a szitu. Én megmutattam a dokimnak mert "ott" egyre jobban kidagadt az erem is és kicsit lilás kaptam rá Lioton 1000 nevű gélt, ezt felírás nélkül is megveheted ill. Doxium nevű kapszulát és sehol máshol semmi panasz vagy tünet nincs nekem se de ez a kapszula kicsit optimalizálja és a méhlepényre is jó hatással van állítólag, a csúnya nemi szervemet leszámítva hála a jó Istennek semmi más panaszom.

36 hetes

2011. jan. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszaitokat.Hát nagyon remélem hogy csak visszérről van szó és nem valami más gond van.pénteken uh,majd megemlitem a dolgot a dokinak.
2011. jan. 24. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!