Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes 2 naposan lehet hogy...

6 hetes 2 naposan lehet hogy lesz már szívhang? Akkor megyek orvoshoz. Mit fogok látni?

Figyelt kérdés
2009. febr. 4. 08:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel lesz. Ilyenkor még pár miliméter a baba, egy pontocskát fogsz igazából látni.
2009. febr. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szia.en 6+5 hetesen voltam, akkor volt szivhang, 8mm volt a CRL.oan kis borsoszemet lattam a jobb felen. edes volt

udv.12 hetes kismami

2009. febr. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

De jó! Már nagyon várom! :)

Gratula Nektek is a pocaklakóhoz! :)

2009. febr. 4. 09:07
 4/8 anonim ***** válasza:
Én 6 hetes és 1 napos voltam az első vizsgálatkor és már volt szívműködés.Látni még sok mindent ilyenkor nem lehet,inkább csak egy kis foltocskát,mert még nagyon picike.:-)
2009. febr. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is 6-7 hetesen voltam először, már volt szívhang (szerintem leírhatatlan érzés látni!) és 9 mm-es volt a Csöppünk! :-) Tegnap már 22 mm volt!!!

9 hetes kismami

2009. febr. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Gratulálok! Olyan lassan telnek a napok, már úgy várom hogy milyen lesz! :):)
2009. febr. 4. 10:46
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is pont akkor voltam és bizony ott lüktetett a kis maszatka és meg is hallgattuk:D

Gratulálok a babához!

2009. febr. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
igen:)
2009. febr. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!