Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki hanyadik dpo-nál tesztelt...

Ki hanyadik dpo-nál tesztelt először pozitívat, milyen teszttel?

Figyelt kérdés
Holnap lesz a 12.dpo-m és nem tudom, hogy merjek-e ellőni egy 25-ös tesztet?! Nincs érzékenyebb tesztem.
2011. jan. 22. 17:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Szia,


én a 12. dpo-n teszteltem először talán One steppel vagy Lillyvel. Nem jelent meg a várt 2. csík, így kb 2 perc múlva visszafeküdtem. 10-kor volt rajta második csík, csak akkor még azt hittem időn túl jelent meg, tehát nem vettem figyelembe. Aztán délután(!) csináltam még egyet és azt kivártam, pozitív lett, elég halványan, de ott volt. Szerintem 12. dpon már lehet próbálkozni, legfeljebb ne ess kétségbe, a negatív nem biztos, hogy tényleg az.


Sok sikert.


29 hetes kismama

2011. jan. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Sziasztok kedves Válaszadóim! :D Ma reggel vettem a bátorságot és 12 dpo-nál teszteltem egy x-epil és egy wondfo hcg line 25-ös teszttel, és jelentem: mindkettő POZITÍV lett!!! Az x-epil jóval halványabb lett mint a másik, de az is jól látható. A Wondfon is halványabb a teszt vonal mint a kontroll, de nem sokkal! Eszméletlen boldog vagyok! Köszönöm a sok drukkot, és minden reménykedőnek ++++ tesztet kívánok!
2011. jan. 23. 10:24
 13/17 anonim ***** válasza:

[link]


ez volt nekem, anno az Xepil nekem semmit nem mutatott, a wondfo meg itt van a képen:))


gratu neked is:))

2011. jan. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Kedves kérdezö!!Nagy -nagy gratula neked ...Vigy .magatokra..
2011. jan. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
13. dpo-n délutáni vizeletből, Lilyvel, és még másik 2 fajtával is, csak hogy tuti legyen.
2011. jan. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Szia! Szívből gratulálok!

Nemhiába szurkoltunk!

17hós kisfiú anyukája

2011. jan. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gratulációkat, nagyon aranyosak vagytok! Minden jót nektek!
2011. jan. 27. 20:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!