Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért változott meg a menstruá...

Miért változott meg a menstruációm?

Figyelt kérdés
Novemberben még "normális" volt, vagyis szokásos, nagyon szokott fájni a hasam, stb. A köv. pont szilveszter éjjel jött meg, abszolút nem fájt a hasam meg semmi, max kicsit a fejem, de úgy gondoltam, biztos a pia hatására:D, és azt szintén ennek tudtam be, hogy a szokásos 6-7 nap helyett 5 napig tartott. A mostani szombaton jött meg, szintén hasgörcs nélkül:S, bár rögtön amikor elkezdett vérezni bevettem fájdalomcsill.-t...de azért egy nem szokott használni, olyan másfél napig szoktam szenvedni a hasfájással:D de rendesen vérzik, meg minden, viszont ma a 4. nap és már alig jön, úgyh ez se lesz több 5 naposnál...szerintetek?:S
2009. febr. 3. 19:26
 1/2 A kérdező kommentje:
Jaj, ne haragudjatok, nem ebben a témában akartam feltenni, hanem a nők egészségében...:S remélem azért kapok válaszokat, köszi
2009. febr. 3. 19:31
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem mindig másmilyen volt a menstruációm. Az orvos szerint ez tök természetes. Nekem is hol élénk piros volt, hol darabos, hol nem, hol pedig sötét barna ill. bordó krémes végig. Mondom, az orvos azt mondta normális.
2009. febr. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!