Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesséh elején lehet inni...

Terhesséh elején lehet inni energia italt?

Figyelt kérdés
Dolgozom és nagyon fáradt vagyok a kávé nem segít!
2011. jan. 22. 10:55
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem, szerintem ne igyál. Nem csak koffein van benne, hanem egy csomó káros anyag is, ami nem tesz jót a babádnak. Szerintem megéri kibírni érte, nem?
2011. jan. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Az energiaitalt sportolóknak találták ki, akiknek sok energiára van szükségük nagy teljesítmény eléréséhez. Mivel te terhes vagy, gyanítom, nem a maratont készülsz lefutni, ergo semmi szükséged nincs energiaitalra.

Inkább aludd ki magad.

2011. jan. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
91%
Ja és azt kihagytam,hogy pont a terhesség elején a legerősebbek a magzatkárosító hatások!(minden vagy semmi periódus,ahol eldől,hogy a baba életképes lesz -e)
2011. jan. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkitől a válaszokat!!!

ezért is jöttem fel ide mielőtt hülyeséget csinálnék, de amúgy tényleg nagyon az elején vagyok 2-3hét!:)

DE az utolsó válaszoló azt írta, hogy pont most kell oda figyelni!!:)

2011. jan. 22. 11:40
 15/23 anonim ***** válasza:
88%

Nem vagyok terhes, de nekem nagyon sokat használ, ha fáradtabb vagyok és biztos, hogy a babának se árt: reggel éhgyomorra egy pohár langyos (szobahőmérsékletű) citromos víz.

Mióta ezzel kezdek (én még rá se gyújtok, annyira éhgyomorra), szinte a kávét is elhagytam. Fogalmam sincs, hogy pontosan mit csinál, de engem nagyon felpörget, talán a C-vitamin miatt.

Próbáld ki, ártani biztos nem fog (ha bírja a gyomrod)! Fontos, hogy éhgyomorra kell leküldeni egy nagy pohárral.

2011. jan. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
mostanában fog záródni a velőcső.folsavat szedsz amúgy?:)
2011. jan. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
40%

Én csak azt nem értem akkor mi különbség van a kávé meg eközött mert hogy egy kávéban 100mg koffein van és egy energiaitalban is.

Szinte mindenhol azt olvasni, napi 1-2 kávét IHAT a kismama.

Oké hogy baromi cukros az eital, de a kóla és egyéb cukros üdítők is pont ennyi cukrot tartalmaznak egy deciben.

Azonkívül vitaminok vannak benne még meg taurin ami egy aminosav és az nem káros semmire se.

2011. jan. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

a taurin más mint a sima aminosav...mert ez aminoszulfonsav,tehát nem fehérjeépítő aminosav.amúgy meg a kávéval szembenaz is ellene szól,hogy nem csak koffein van benne,hanem egy elég nagy "adag műanyag",amit a vese nagyon nehezen bont,keringésbe kerülve meg alap,hogy ez a magzat keringésébe is be fog jutni.a koffein mellett guarana is van benne,ami a koffein növényi formája(ezzel is emelve a koffein szintet)

emellett megissza a kismama,vérnyomás az egekbe szökik hirtelen,atán persze hamar elmúlik a hatás,és halálos fáradtságot érez újra,nameg rettenetes éhséget a sok cukortól..

2011. jan. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Én borzasztóan kívántam az energiaitalt az elején. Ittam is kétszer 1-2 kortyot, de jól ki is hánytam... Ez a 2 hányásom volt egész idáig, szóval gyanítom valakinek ott bent nagyon nem tetszett :)
2011. jan. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad!!
2011. jan. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!