Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelentenek ezek a számok,...

Mit jelentenek ezek a számok, értékek? Nekem kínai.11hét2napos adatok: -PAPP-A: 6. 037mlU/m 244MOM -free bHCG: 151.2ng/mL 2. 06MOM

Figyelt kérdés

Nagyon várom a segítségeteket!

Ezek jók?

Vagy mit jelentenek?

Köszönöm előre is!


2009. febr. 3. 14:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Doki nem mondott semmit? Mert ha nem mondott, akkor biztosan minden oké!
2009. febr. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem,mert nem találkoztam vele.Csak az asszisztens adta oda a papírt,ő meg hát...nem tudott mondani semmit.
2009. febr. 3. 14:36
 3/12 anonim ***** válasza:
akkor ez valami laboreredmény?
2009. febr. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

A 12. héten csináltuk a kombinált tesztet.Annak az eredménye.

Down-kockázat: 1:45000 -hez.

Ez még hozzá volt:)

2009. febr. 3. 14:48
 5/12 anonim ***** válasza:

Ezek nekem egy integrált teszt eredményének tűnik.


[link]

2009. febr. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Akkor eltaláltam. Így teljesen jó, mert az 1:150 feletti kockázatot tekintik pozitívnak.
2009. febr. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nagyon fura... a kislányom aki 5 éve született, még nála ilyen vizsgálat nem volt. Most 10 hetes vagyok...és nekem még nem mondta a doki h ilyen is lesz. Ide ki ad beutalót????
2009. febr. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Integrált teszt?

De hát az 2 vérvételből áll,nem?

Nekem pedig csak egyszer vettek,11+2 hetesen.

Nem értem.

Tuti integrált???Pedig kombináltat kértem.Most akkor mi van?

Utolsó válaszoló: Ez egy fizetős vizsgálat ami nem kötelező,de meg lehet csináltatni Érdeklődj utána a védőnőnél vagy az orvosnál (Down- kor szűrés)

2009. febr. 3. 14:59
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem integrálT!!!! Ez kombinált,nekem is ugyanezeket mérték. Bár ha jól emlékszem amikor én kaptam a beutalómat kórházban feküdtem,és a doki aki írta (nem a saját orvosom) mondta, hogy akkor a ß hcg-t és a PAPP-A-t is csináljuk meg. Én is próbáltam utánanézni az eredményeknek, de a lényeg, hogy a nő, aki kiadta a papírokat elmagyarázta a down-szűrés eredményét (hármasikreim vannak) és azt értettem is, a lényeg, hogy azt mondta, még egyes terhességnél is tökéletes. (nekem 1:10000 volt az eredmény, ez azt jelenti 10000 terhességnél 1 baba lenne beteg). A papp-a és a ßhcg adatokat nem írom le, mert eleve nekem 11+6 naposan volt és ikerterhesség, tehát teljesen más az eredmény. De a legegyszerűbb, ha legközelebb mész a dokihoz, akkor mutasd meg neki. A down szűrésed tökéletes.
2009. febr. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ja, és a 11:45-ös válaszolónak: ez a vizsgálat talán egy fél éve létezik (sógornőm egy éve se szült még, és neki sem volt). És még nem is csinálják az összes kórházban, csak aki le van szerződve, de folyamatosan bővül a kör. Ez a 12. heti uh és vérvétel eredményéből áll, a down szindróma szűrővizsgálata. A vizsgálat érzékenysége elérheti a 90%-ot. Az integrált még pontosabb, de az már fizetős és a 12. heti mellé a 16. heti vérvizsgálat is hozzátartozik, az azt hiszem 6 markerből áll.
2009. febr. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!