Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25hetes vagyok. Miért lesz...

25hetes vagyok. Miért lesz minden délutánra olyan érzésem, mintha fájna a torkom és náthás lennék?

Figyelt kérdés
Köhögök is, de szerintem azért, mert a savam feljön és marja, ingerli a torkom. Ti is küzdötök ezzel?
2011. jan. 20. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Irass fel quamatelt , attol elmulik. En napi egyet szedek.
2011. jan. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez a savasodás ellen van? Én Reennie-t szedek, de van, hogy egy éjjel 4-et is be kell vennem.
2011. jan. 20. 20:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Emeld meg az ágyad fej felőli részét,ne legyél vízszintben teljesen. Orrod be van dugulva? Nekem mindig bedugul estére a hormonok és a vérbőség miatt megduzzad az orrnyálkahártya is. Orrspray nélkül nem is tudnék jól aludni:S
2011. jan. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Lehet hogy a nyirokcsomók vicceskednek. :) Bár én nem vagyok babás, de nekem gyakran szokott lenni.
2011. jan. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Elso:

Igen gatolja a gyomorsav termelodest. Mar amikor nem birtam ,hogy szetegeti a sav a nyelocsovem elmentem a korzetihez es ezt irta fel. Azota elmult.

A Rennie-t szedtem elotte, az semmit nem hasznalt.

Probald ki,mert nekem semmi bajom azota es a kozerzetem is jobb.

2011. jan. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!