Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Őszintén, ittatok kólát...

Őszintén, ittatok kólát terhesen? Attól kérdezem, aki kívánta és szereti nem attól akinek eszébe se jutott.

Figyelt kérdés
2011. jan. 20. 15:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Világéletemben utáltam a kólát,aztán terhes lettem,és zinte remegtem utánna :D Napi 1 pohárral megittam,semmi bajom nem lett,sőt sokkal jobban lettem tőle.Aztán a 12 hét környékén ez szépen lassan elmúlt.Most ott tartok,hogy megint rá se bírok nézni :) ha kívánod,akkor egészségedre.Max.a fogaidat tudja roncsolni (nem feltétlenül fogja) de gondolom ezt te is tudod.Boldog babavárást.
2011. jan. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Igen, ittam... mind a 4 gyerekkel. Régen (már amikor a nagyokat szültem 10-18 éve), hiszen nem volt internet, ahonnan az anyukák "jól értesültek" lettek. Nem volt ennyi tiltás, igaz, a kismamák se voltak ennyire baromi "tájékozottak". Ha az ember nem viszi túlzásba, szinte mindent ehet, ihat, amit megkíván és jól esik neki (persze, van 1-2 kivétel, de azok a köztudatban terjedő tiltólistánál sokkal csekélyebb mennyiségben). Emellett sokan keverik, mi az, ami terhesen és mi az, ami szoptatás alatt nem ajánlott (de pl. szoptatás alatt tiltott dolog nincs is, -mármint étel- csupán ami odafigyeléssel ehető.
2011. jan. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Igen ittam minden nap :-)és senekem, sem a 17hónapos kisfiamnak semmi baja nincs!

Szerintem mindent szabad, de csak mértékkel!

2011. jan. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
57%
Én volt, hogy nagyon kívántam, úgy, hogy majdnem kitéptem a férjem kezéből a light cola-t is, pedig utálom a light-ot:) De nem ittam, az összes szénsavas üdítő közül a colat és a energiaitalokat tartom a legkárosabbnak. Kibírtam, nem esett nehezemre. De attól nem lesz semmmi baja senkinek sem, ha iszik, ez igaz. Én szimplán azért nem iszom ilyet, mert próbálok minél egészségesebben táplálkozni, főleg a terhesség alatt.
2011. jan. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Igen, ittam. Egyébként is néha megkívánom, és ez terhesen csak erősödött. Hetente egyszer-kétszer megkívántam, és akkor ittam egy pohárral.
2011. jan. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Szia!


Úristen, már majd elfelejtettem, hogy mennyire odavoltam terhesen a kóláért. Amúgy is szeretem, de nem szoktam sokat inni, viszont a terhesség első felében jóformán csokin, kólán, sárgadinnyén és sárgabarackon éltem. Egyszerűen más nem ment le. Aztán a terhesség második felében már nem kívántam. Makk egészséges a kislányom is (most 1 éves), és én is, a terhességem is fantasztikus volt, nem hánytam, nem vizesedtem, és egyáltalán semmi bajom nem volt. 14 kilót híztam, abból még három maradt.

Egy ismerősöm viszont mind a 9 hónapot végig hányta, és csak a kóla maradt meg benne jóformán. Nekik sincs bajuk.

2011. jan. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Időnként megkívántam, megittam. Hányingerre tényleg jó.
2011. jan. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Én is ittam,de inkább más szénsavas üdítőket,a kólát annyira nem,pl.gyömbért. A gyomromnak is nagyon jól esett és a szénsav is böfögtetett:D:S
2011. jan. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én is ittam/iszom, igaz nem sokat. De csak a dobozos Coca Colát - mert ugye az a legdrágább :-)), de hát csak azt kívánom (jó szénsavas). Ja és csak ebéd után :-) Összeségében heti 2-3 alkalommal.
2011. jan. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!