Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes ikerterhes vagyok....

10 hetes ikerterhes vagyok. Lehet terhestornára, vagy terhesjógára járni? A védőnő szerintem nem, mert veszélyeztetettnek számít az ikerterhesség?

Figyelt kérdés
Viszont valahogy erősíteni kéne a hátamat meg a lábamat nem? Ti mit csináltatok ikerkismamák????
2011. jan. 20. 11:37
 1/2 anonim ***** válasza:
hagyd a csudaba a vedonodet es az orvost kerdezd, ha o engedi akkor nyomas de valoszinu hogy 20-25 hetes korodnal tovabb nem csinalhatod
2011. jan. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyes terhességnél sem ajánlott a 12.-13. hétig, mert a placenta mikor átveszi a szerepét a szikhólyagtól, az járhat bajjal, akkor még tilos mozogni. Utána szerintem jógázhatsz, ahova én jártam, ott voltak iker-, sőt hármasiker terhesek is. Addig várj.. :-)
2011. jan. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!