Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kell-e fizetni az uh. Képért?...

Kell-e fizetni az uh. Képért? Ha kell akkor mennyit?

Figyelt kérdés
sziasztok a lényeg amiért írtam a kérdést hogy voltam uh-n a 12. héten ami genetikai uh volt kértem a dokit hogy nekem kellene kép ha lehetséges ő egyből beleegyezett de azt ne mondta hogy fizetni is kell érte szerencsére volt nálam pénz mert amikor a doki belenyomta a kezembe a képet akkor mondta hogy 1500 ft lessz egy darab kép. na most nekem nagy szerencsém volt mert mindig viszek magammal mindenhova pénzt de tegyük fel hogy megy egy nő uhra kér képet nincs nála pénz mit csinál?
2011. jan. 17. 14:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

en 21 heten a genetikan kertem kepet.azt mondta a doki hogy igazgatoi utasitasra nem adhat.mert sok a muhiba per,es ezekre a kepeke hivatkoznak hogy mar ott eszre kellett volna venni hogy mi a helyzet.

Vegul csak nyomtatott nekem ,ingyen.Csak szolt hogy kint a varoban ne mutogassam.

2011. jan. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Szerintem ha mai orvostudomány fejlettebb volna(nem akarok politizálni de talán az orvosok és berendezésekre kéne több pénzt fordítani )akor nem elnnének ilyesfajta mühiba perek mert egy fejlett uhgéppel + egy felkészített orvossal nem lenne probléma és akkor nem születnének beteg babák mert ki tudnák szűrni hogy hopp ez a baba beteg ez és ez a baja ez és ez a megoldás létezik én ugyan sztk alapon vagyok de az orvosom nagyon jó és könnyen észrevenné ha valami probléma lenne üdv minden kismamának

2011. jan. 18. 15:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!