Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kell-e fizetni az uh. Képért?...

Kell-e fizetni az uh. Képért? Ha kell akkor mennyit?

Figyelt kérdés
sziasztok a lényeg amiért írtam a kérdést hogy voltam uh-n a 12. héten ami genetikai uh volt kértem a dokit hogy nekem kellene kép ha lehetséges ő egyből beleegyezett de azt ne mondta hogy fizetni is kell érte szerencsére volt nálam pénz mert amikor a doki belenyomta a kezembe a képet akkor mondta hogy 1500 ft lessz egy darab kép. na most nekem nagy szerencsém volt mert mindig viszek magammal mindenhova pénzt de tegyük fel hogy megy egy nő uhra kér képet nincs nála pénz mit csinál?
2011. jan. 17. 14:38
1 2
 1/12 szucs oliver ***** válasza:

szia.én nem tudom de én is kértem a 12 heti genetikain, és nekem azt mondták hogy ő nem adhat nekem képet.

Szóval én le voltam rázva.

Pedig ha kellett volna fizettem is volna érte.

Nőgyógyásznál se kaptam.El kellett mennem 4dre hogy végre legyen kép a kezemben a babámról.

Ahova én mentem mindenhol nem adtak és muszáj voltam elmenni 4dre.

ezért ez elgondolkodtató

2011. jan. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nálunk Győrben 500 Ft volt egy kép, amit előre kellett befizetni csekken.
2011. jan. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

nekem kórházban csinálták az első képet 10 hetesen, (akkor voltam először uh-n), és mondták, hogy 500 Ft-ot fizessek be a földszint mittudoményhányasba... és ha hiszitek, ha nem, egyszerűen nem találtam meg azt a szobát .. és senkit se találtam aki utbaigazított volna. Így én nem fizettem... :( (ez két és fél éve volt).


Amúgy drága, magánrendelőben is voltam, ott nem kértek külön pénzt a képért.. gondolom a 12. ezerbe belefért (dvd-t kértem).

2011. jan. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nálunk is 500 Ft egy kép, és előre kell befizetni a pénztárban.
2011. jan. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem már 4 képem van a piciről, minden uh-n kérdezés nélkül ingyen adtak. 12 h km.
2011. jan. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok köszönöm a válaszokat én nagyon örülök neki hogy legalább nem ráztak le és az hogy van képem a picimről minden pénzt megér most megyek majd 28.án genetikaira pedig ezen a héten töltöm a 18 adik hetet pénteken de mindeggy az a lényeg hogy megint látom és kérek majd képet is jó babavárást a kismamáknak és nagyon szépen köszönöm a válaszotokat
2011. jan. 17. 14:51
 7/12 anonim ***** válasza:

Nálunk is előre kell fizetni a Margit kh-ban.

Kérdezz rá időpontkérésnél, hogy hogy is működik pontosan a dolog, nekem is ott mondták el.

2011. jan. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
a baratnom most volt otthon terhes es tole se kertek penzt, en is voltam magyarorszagon terhes tolem sem kertek penzt a kepert, viszont most kulfoldon elek es minden egyes kepert fizetni kell!!!!
2011. jan. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

sziasztok!

Én eddig mindenhol kaptam, kérés nélkül, a nődokinál UH-n, a 12. heti kombinált szűrésen, a kórházban az uh-n, és mindenhol inegyen volt.... mondjuk a kombinált tesztet az Istenhegyin csináltattuk, horror árin, szal, ott a minimum, h belefért a kép meg a dvd...

2011. jan. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nálunk a doki minden egyes uh alkalmával adott képet kérés és ellenszolgáltatás nélkül. Sztk-ba járok, tehát ha ott megtehetik, szerintem mindenhol máshol is megtehetnék, csak az úgy jobb a lelküknek, ha még jól le is húzzák a kismamákat, hiszen szerintem a legtöbben úgyis kifizetik.
2011. jan. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!